Чиновники Ратуші у змові з ПП «Багіра» вижили нового перевізника з Калічанки (відео)

20.03.2018

маршрутка_10Підприємство «Багіра» обслуговувала автобусні маршрути, які поєднували мікрорайон «Калічанка» із центром Чернівців. Після багаторічних чисельних скарг на неякісні послуги з перевезення, під тиском мешканців, угоди з «Багірою» були розірвані.

Новий перевізник за місяць налагодив нормальну роботу на маршрутах №10 та №10А: водії стали видавити людям квитки, автобуси почали дотримуватися графіків руху, а їхнє пересування можна було відслідкувати за допомогою GPS-навігації.

Та, як з’ясувалося, водії автобусів маршруту №40, який залишився за «Багірою», використовували дані GPS для того щоб випереджати «десятки» і забирати пасажирів із зупинок. А це звісно призводило до збитків у роботі нового перевізника.

Директор  Департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик, з яким вирішили поспілкуватися обурені мешканці Калічанки, факт змови не визнав. А лише повідомив, що угода з новим перевізником розірвана, а маршрути №10 та №10А знову буде обслуговувати ПП»Багіра».

Детальніше у сюжеті телеканалу «Чернівецькій «Промінь».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Без емоцій — Президент Леонід Кравчук

Останні новини