Юлія Сафтенко прокоментувала своє виключення з “Народного контролю”

14.03.2018

СафтенкоВчора вранці на засіданні фракції “Народного контролю” Юлію Сафтенко виключили з фракції. Про це згодом написав на своїй сторінці в мережі фейсбук голова фракції “Народний контроль” Михайло Яринич. Через 20 хвилин після допису Яринича про виключення Юлії Сафтенко з  “Народного контролю”, вона на своїй сторінці оприлюднила заяву про те, що вона виходить з фракції і пояснила це рішення.

Не зрадити собі, не зрадити власній совісті, не зрадити людям , які повірили …Вочевидь це для мене найголовніший іспит у житті. Тому публічно коментую своє наступне рішення – вийти з фракції Народний контроль у ЧМР. Принципово вийти і стати позафракційною , а не здати мандат . Оскільки багато людей віддали за мене на виборах свої голоси . Підвести їх – я не маю права.

Назову 3 головні причини свого рішення. Перша: один з членів фракції НК поставив підпис за секретаря мр, в опозиції до якого НК перебував задовго до того як зайшов у міську раду. Це принципово . Друга: на передостанній сесіі під час голосування за програму « Комфортне місто» принципово голосувала « за», одна з фракції , бо вважаю іти проти громади неприпустимо . На моі переконання підтримати людей , колеги з НК мене в той день так і не почули . Третя: вчорашнє голосування за звернення щодо неоднозначної ситуації в Києві 3 березня. Я проти застосування насильства до мирних людей, але і проти спекуляцій на користь одного політика . Тому я принципово утрималася“, – пояснила своє виключення з лав “Народного контролю” Юлія Сафтенко.

Нагадаємо, що голова фракції “Народний контроль” Михайло Яринич сьогодні повідомив, що Юлію Сафтенко виключили за те, що вона відмовилась підтримати звернення до Президента України та Верховної Ради із засудженням дій правоохоронних органів під час побиття мирних мітингувальників під стінами Верховної Ради України 3-го березня.

Comments

comments

Коментарі
 • Начальник культури(!!!) голосує проти людей!!! Кому вона зрадила??? Вона отримала посаду , якої не заслуговує!!!
  Сафтенко у культурі – це ганьба!!!

 • Хто така ця Сафтенку?продажна жінка ,яка не має морального права очолювати культуру міста !Зайшла у раду під прапором НК ,а тепер великий депутат !!!

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів