Вадим Рабінович: Владу в країні узурпували непопулярні політики, а їх коаліція в парламенті – міф!

14.03.2018

рабіновичВерховна Рада без реально існуючої коаліції, яка не користується підтримкою народу, не може своєю законотворчою діяльністю задовольнити потреби українського суспільства.

Сьогодні депутати представляють інтереси вузької групи політиків, які також не є популярними серед українців.

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112-Україна» – повідомляє прес-служба партії.

«Якщо в парламенті немає коаліції, в яку входять 226 депутатів, то влада фактично є незаконно захопленою. Якщо провладні політики стверджують, що парламентська більшість існує, то нехай пред’являть суспільству відповідний документ з підписами всіх коаліційних депутатів або подають на мене в суд за наклеп. В іншому випадку, керівництво країни просто тримає всіх нас за дурнів, узурпувавши владу. І, до речі, саме тому, що при владі немає голосів за призначення нового глави НБУ, Гонтарєва зберігає свій пост до цих пір. Я ж упевнений, що демократія не може будуватися незаконними методами! Якщо немає коаліції, потрібно йти на вибори!», – підкреслив парламентарій.

Лідер партії «За життя» також упевнений, що нинішній склад парламенту не в змозі досягти головного  –  миру на сході країни.

«Партія війни» ніколи не буде розробляти закони про мир  –  і тим більше втілювати їх в життя … Очевидно, що провладні фракції, які зміцнилися і утримують владу, тільки завдяки війні, не прагнутимуть до миру. Особисто я  –  затятий прихильник перемоги. Але справа в тому, що потрібно прагнути здобути перемогу, зберігши країну і не знищуючи молодь, не виганяючи людей з країни, не втративши економіку і валюту. Тому нам потрібно тверезо оцінити свої сили, усвідомити помилки, проаналізувати їх і йти вперед, –  будувати нейтральну і незалежну, економічно потужну країну, «Швейцарію Східної Європи», –  переконаний народний депутат.

«Партія «За життя» знає, з чого почати побудову успішної держави. Ми пропонуємо кілька речей: по-перше, голова партії, що перемогла – відмовляється від портфелів в уряді і стежить за виконанням передвиборних обіцянок, по-друге, формування владних структур має базуватися на принципах компетентності, а не за клановою ознакою, по-третє, при формуванні уряду економічний блок повинні очолити представники провладних партій, силовий блок необхідно залишити за опозицією, що виключить можливість корупції. Боятимуться красти – ось і добре! Рецепт простий, потрібно лише дати нам можливість його реалізувати!», – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?