Бурбак вимагає переобрати депутатів, які засудили жорстоке побиття мітингувальників під Верховною Радою

14.03.2018

бурбакКоли здається, що лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак вже вигадав найабсурднішу причину для перевиборів у Чернівцях, нардеп кожного разу перевершує сам себе.

У Чернівцях всі вже давно звикли до маніакального бажання Бурбака переобрати Чернівецьку міську раду, яка не дає йому протягнути свої земельні «шкурняки». Звикли і до того, що після кожної сесії Чернівецької міськради народний депутат намагається вигадати причину для перевиборів. Зрештою звикли до маячні Бурбака і у Верховній Раді, який замість того щоб вирішувати проблеми в масштабах країни марить лише перевиборами у Чернівцях. Та цинічність чергового спічу Бурбака дивує.

В понеділок на сесії міськради виступили чернівчани обурені подіями під стінами Верховної Ради 3-го березня, коли поліція влаштувала жорсткий силовий розгін мирних мітингувальників внаслідок чого більше десяти людей з важкими травмами потрапили до лікарні. Голови громадських організацій, волонтери, учасники російсько-української війни, військові капелани та небайдужі мешканці Чернівців закликали депутатів прийняти звернення до Верховної Ради та Президента України щодо засудження дій поліції.

побиття під верховною радоюЗрештою звернення прийняте не було. З 22 присутніх «за» проголосували лише 17 депутатів. Не підтримали звернення міський голова Олексій Каспрук, голова фракції БПП «Солідарність» Василь Максимюк, двоє депутатів «Самопомочі», які вже давно працюють на «Народний фронт» Олександр Ставчанський та Віталій Матвієнко та начальник міського управління культури і депутат від «Народного контролю» Юлія Сафтенко.

Саме через те, що 17 депутатів підтримали громаду та засудили дії підлеглих Авакова, щодо жорстокого побиття мітингувальників, Бурбак пропонує призначити перевибори в міськраді. Також Максим Юрійович натякає на те, що у певних депутатів міськради є родичі в БПП, а хтось працює в ОДА, тож він не розуміє, як в такому випадку можна було підтримати це звернення. Дивно, що «революціонер» Бурбак забув, що таке бути на боці українців, підтримувати громаду, яка тебе обрала незважаючи на те хто чий родич, хто кому помічник, і хто де працює.

Схоже Бурбаку все важче і важче приховувати справжні мотиви перевиборів у Чернівцях, як і знаходити абсурдні причини для їх проведення. Ідея швидкого заробітку за рахунок кількох земельних «шкурняків», які «фронтовик» сподівається протягнути у новому складі ради, заважає  нардепу мислити раціонально. Тож бізнес-інтереси клану «Народного фронту» наразі стоять значно вище за інтереси звичайних українців.

Микола Сергієнко

Comments

comments

Коментарі
 • маразм крєпаєт… От вона цинічна суть Бурбака. Воносидить там у Верховній раді спокійненько, а людей хай б’ють. Пропоную АТОвцям, як побачать Бурбака – хай ставлять на коліна і заламлюють!

 • Депутати винні в тому, що стали на захист людей, яких побили пси Авакова?? Максим Юрійович, ми всі розуміємо, що ви в середині носите антиукраїнські погляди, але спекулювати на цьому… Це тупо. Надієтесь, що з такими словами зможете повернутись у Чернівці?

 • хай на Мусоргського піде перевіриться, а то це вже страшно. Людей зневажає, маніакальна ідея розпустити міськраду – буковинці, кого ви обрали в нардепи)))

 • а знаєте чого кричить, бо Каспрук не вміє нормально продвігати його шкурняки, а Бурбак же ж планує повертатись у Чернівці) Боїться, що не д кінця обкраде місто

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів