Петиція щодо облаштування дитячого майданчику для дітей з інвалідністю набрала необхідну кількість голосів

13.03.2018

дитмайданчикВідповідна петиція вже набрала 262 підписи і буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення. Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради.

Як зазначила авторка петиції Зоя Чебан, дитячий майданчик по вулиці 2-й провулок Кармелюка знаходиться в аварійному стані і потребує негайної реконструкції.

“Просимо міську владу здійснити реконструкцію дитячого та спортивного майданчиків, що знаходиться між будинками: 2,4 та 8 по вул. 2й пров. Кармелюка, Залозецького 57 А та Б, а саме:

Реконструювати дитячий майданчик, який відповідатиме всім нормам безпеки та сприятиме розвитку особистості. Врахувати усі уподобання дітей різного віку та дітей з особливими потребами: з вадами слуху, проявами аутизму, ДЦП та з іншими нозологіями. Розробити та встановити пізнавальні інформаційні стенди”, – йдеться у тексті петиції.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Без емоцій — Президент Леонід Кравчук

Останні новини