Буковинські правоохоронці проводять масові обшуки у гральних закладах

13.03.2018

гральні автомати

Перерозподіл сфер впливу?

Сьогодні під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області слідчі поліції та співробітники Департаменту захисту економіки Нацполіції України проводять обшуки на території Чернівецької області.

Вказані слідчі дії здійснюються в межах розслідування кримінального провадження, зареєстрованого прокуратурою області за фактом зайняття гральним бізнесом. На підставі ухвали суду правоохоронці обшукали вісім гральних закладів. Наразі вилучають комп’ютерну техніку. Слідчі дії тривають, – повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.
Ні для кого з чернівчан не таємниця де в місті працюють гральні заклади, але правоохоронці раз на пів року роблять із цього величезне викриття. Зазвичай обшуки і “маски-шоу” відбувається коли триває перерозподіл сфер впливу або хтось з власників залів ігрових автоматів відмовляється від “благодійних пожертв”.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Міська афера: департамент без голови