У Ратуші розірвали угоду з новим перевізником, який налагодив нормальний рух маршруток на Калічанку

12.03.2018

10 маршрутка

Замість нього повернули перевізника ПП “Багіра”, на яке мешканці мікрорайону скаржились останні роки

Із новим перевізником, який останнім часом обслуговував автобусні маршрути на Калічанку і суттєво покращив якість перевезень, у Ратуші розірвали угоду.

Про це на сьогоднішній сесії Чернівецької міської ради повідомив депутат від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей.

«Останній місяць в мікрорайоні працював перевізник, який надавав якісні послуги і у людей з’явилася надія, що проблема з десятим маршрутом нарешті вирішилася. Перевізник вчасно забезпечував подачу транспорту, водії нарешті перестали хамити людям. Але керівництво мерії зробило все, щоб цей перевізник припинив свою діяльність і перестав надавати послуги мешканцям Калічанки.

Таке враження, що створюються всі умови, щоб нові перевізники, які намагаються зайти на ринок, не могли працювали», – зазначив Володимир Бешлей.

У ході обговорення з’ясувалося, що перевізник надав чиновникам свої пропозиції, які б дозволили підвищити рентабельність маршрутів №10 та №10А. Однак, як повідомив заступник міського голови Володимир Середюк, більшість з них були відкинути. І це при тому, що перевізник взявся обслуговувати ці збиткові маршрути у досить важкий момент, коли мешканці Калічанки через шантаж попереднього перевізника ПП «Багіра» взагалі могли залишитися без транспортного сполучення з центром Чернівців.

Та, судячи з усього, чиновники Ратуші трагедії у цьому не вбачають. Як зазначив Середюк на конкурсі з визначення перевізників ці два маршрути планують об’єднати в один лот з якимось більш прибутковим маршрутом.

А поки що людей на Калічанку знову возитиме підприємство «Багіра» з неякісним сервісом якого роками боролися мешканці цього мікрорайону, нарікаючи на недотримання графіків руху, брудні поламані автобуси та хамство водіїв.

Comments

comments

Коментарі
 • Брехня, перевізник сам втік. Каже, нема пасажирів. Є лише зранку і у ввечері. Вимагав, щоб йому маршрут подовжили, зробили пільговим, короче – щоб платили двічі – один раз люди, а другий раз – з бюджету. Коли відмовили, то він сам і втік. І водівї у нього були ліві, і медогляд ніхто не проходив

  • Тарас, ви часом із пані Поліною з однієї миски не їсте?
   Новий перевізник справді місяць працював неперевершено. Графіка дотримувався до хвилини!!! А “багіра” перекривала йому кисень!!! Не дотримувалася графіку, свої автобуси пускала на 3-4хв раніше від нового перевізника і т.д. і т.п…
   Зараз знову чекати маршрутки немає сенсу. Краще пішки дійти до зупинок на вул.Боженка чи вул.Руській чи до мосту…

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів