Каспрук і «Народний фронт» вкотре використали чернівчан задля отримання сумнівних політичних дивідендів

07.03.2018

Каспрук_нарфронтНа своєму вчорашньому засіданні, спеціально створена, робоча група формально затвердила перелік першочергових об’єктів програми «Комфортне місто», роботи по яких мають бути виконані у 2018 році.

Нагадаємо, що директор Департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик вніс на розгляд сесії програму «Комфортне місто» з обсягом фінансування 700 мільйонів гривень. Позицію свого підлеглого гаряче підтримав мер Олексій Каспрук. У свою чергу, міські обранці справедливо зауважували, що таких коштів у бюджеті не має та прийняли реалістичну програму, яка передбачала 58 мільйонів вже закладених у бюджет та близько 100 мільйонів, які мали б надійти від перерозподілу коштів та перевиконання бюджету. Каспрук звинуватив депутатів у тому, що вони, нібито, проігнорували інтереси громади. І коли міські обранці зібралися наступного разу, то сесійна зала Ратуші, за дивним збігом обставин, була заповнена людьми, які в ультимативній формі вимагали прийняти програму на рівні 700 мільйонів.

Під тиском «вулиці» депутати таки проголосували за програму в редакції Каспрука-Кушнірика. Але грошей в бюджеті від цього більше не стало. Тож, довелося створювати робочу групу з депутатів, активістів, авторів петицій, тощо. І якщо на першому засіданні тривали бурхливі дебати з приводу того, які об’єкти першочергово потребують фінансування, то вчора людей поставили перед фактом, що Департамент ЖКГ підготував список і його треба підтримати.

Логічно, що у членів груп виникли певні питання до такої організації її роботи. Зокрема, як зазначив у коментарі нашому виданню депутат від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей, список об’єктів перед голосуванням не роздали, зі складу групи виключили 15 авторів петицій, мандати на участь у засідання видавали не під розпис і їх, по суті, могли отримати навіть випадкові перехожі.

Найцікавіше у цій ситуації те, що вчора була підтримана фінансова версія програми на якій якраз і наполягали депутати. Адже як повідомив під час засідання групи Ярослав Кушнірик вони розраховують на 58 мільйонів гривень вже закладених у бюджеті та на 107 мільйонів додаткових коштів. І ні про які 700 мільйонів мова навіть не ведеться.

Різниця полягає у тому, що деякі об’єкти з програми викинули та замінили їх на ті, що розташовані на округах депутатів, які підтримують Каспрука.

Тому виникає логічне запитання – навіщо треба було влаштовувати весь цей колот, якщо ніхто з чиновників Ратуші і не збирався шукати 700 мільйонів, дослухатися до думки людей, а перелік об’єктів був заздалегідь підготовлений?

Відповідь же лежить на поверхні. Якщо пригадати, що за спинами людей, які прийшли до Ратуші, ховалися представники «Народного фронту» і вимагали перевиборів міськради, то стає очевидним, що їхньої метою було зовсім не турбота про чернівчан, а намагання налаштувати громаду проти депутатів, дестабілізація ситуації в Чернівцях та здобуття сумнівних політичних дивідендів.

Андрій Тисовський

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів