Невеликий сніг спричинив транспортний колапс у Чернівцях (відео)

02.03.2018

Комунальники знову виявилися не готовими до снігу.

Невеликий сніг, який почав падати сьогодні увечері, заблокував пів міста і спричинив транспортний колапс. На підйомі від залізничного вокзалу вулицею Гагаріна рух був повністю заблокований.

Через те, що комунальники вчасно не підсипали дорогу, вона перетворилась на ковзанку і громадський транспорт був паралізований. Маршрутки, які все ж наважувались проскочити уверх чи вниз по вулиці, ставали, по суті, не керованими, і була велика загроза ДТП. Сотні людей змушені були йти пішки.

Чому, знаючи про те, що за прогнозом снігопад, спецтехніка «МіськШЕПу» не виїхала на маршрути наразі невідомо.

Згодом, патрульна поліція повністю перекрила рух транспорту вулицею і усі учасники дорожнього руху чекали поки приїде спецтехніка комунальників, і лише після того, коли нарешті вулицю посипали піщаною сумішшю, рух розблокували.

Через заблокований рух у центрі утворився величезний затор, а люди спізнювались на потяг і змушені були з сумками бігти вниз вулицею Гагаріна до вокзалу.

Відео: Олег Миронець

Comments

comments

Коментарі
  • пару сніжинок впало, а для Каспрука – то колапс. МіськШЕП взагалі забив на прибирання. А якщо й чистять вулиці, то потім не пройдеш на тротуар…

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Технологія фальсифікації виборів