Максим Бурбак просить Верховну Раду врятувати його земельні «шкурняки» у Чернівцях

27.02.2018

бурбак3Логічним завершенням вистави, зрежисованої «Народним фронтом» на сесії міськради, став вчорашній виступ головного «фронтовика» Максима Бурбака на погоджувальній раді в парламенті. Під час свого, як завжди, полум’яного виступу, Максим Юрійович згадав події на останній сесії Чернівецької міськради, які були організовані підконтрольними йому депутатами. А головним аргументом чому все ж варто розпустити Чернівецьку міськраду, він назвав те, що депутати відмовились брати два валютні кредити.

Давайте ще раз насолодимось красою гри цього фінансового генія з «Народного фронту». Тобто у часи нестабільності гривні та стрімко зростаючого євро, «погані» депутати відмовились від того, щоб загнати місто у мільйонні кредитні зобов’язання у валюті. 2 роки тому, Чернівці мали взяти по курсу євро 200 мільйонів гривень на 40 тролейбусів. На сьогодні, віддавати нам потрібно було б вже 264 мільйони, і це лише через різницю в курсі, не згадуючи про відсотки, які також присутні, адже це кредит. Мусимо визнати, що це вагомий аргумент для перевиборів, адже депутати зберегли для міста 64 мільйони гривень, на які можна купити понад 60 тролейбусів з Європи.

Але повернемось до подій, що передували цій абсурдній заяві Бурбака.

Дія перша. Депутати приводять до реальних цифр програму «Комфортне місто», а питання, які до неї не увійшли, вони просять виокремити в додаток до цієї або до окремої програми. Але Каспрук відмовляється ставити це на голосування.  І саме тут вмикається сценарій «Народного фронту».

І мер і депутати з «бурбаківського пулу» максимально поширюють «месідж» про те, що депутати все викинули з програми. Депутати Ставчанський та Кавуля доносять цей месідж до людей, підбурюючи їх прийти на сесію. Люди, не підозрюючи, що вони стають лише пішаками у грі «Народного фронту», звісно ж йдуть до сесійної зали.

романчишинДія друга. На хвилі обурення чернівчан у сесійній залі за справу береться «права рука» Бурбака у міськраді Андрій Романчишин, який заявляє про необхідність саморозпуску міськради. Звісно цю пропозицію миттєво підхоплює Олексій Каспрук, адже їх політичний бос вже рік б’ється головою об стіни парламенту з цим питанням.

Дія третя. Голова парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак укотре виступає у Верховній раді з вкрай важливим для держави питанням – проханням переобрати Чернівецьку міську раду і врятувати його бізнесові «шкурняки», за які «погані» депутати не голосують вже декілька разів.

Завіса.

Акторам театру імені Бурбака звісно перепадуть фінансові бонуси за гарно зрежисовану виставу. А ось чернівчанам, яких вкотре цинічно використала партія «Народний фронт» у своїх бізнесових інтересах як масовку, доведеться робити висновки.

Микола Сергієнко

Comments

comments

Коментарі
 • прийшла зграя наївних людей, якими керували “дружки” Ставчанського і “падружки” Романчишина, а потім в плакатимуться, що Каспрук убиває Чернівці.

  • люди не винні в тому, що просто захистили право на комфортне місто, вони ж не знали, що стали пішаками у грі Бурбака проти депутатів.

 • вони напевно вже задумались, коли Бурбак почав знов говорити про розпуск. добре знає, як зіграти на людях і популізмі

  • люди прийшли у міськраду, аби відстояти свої права, але ж не думали, що їх просто використали. Бурбак своєю заявою тупо спалився

 • воно й тому не дивно, що Каспрук так швиденько хотів внести рішення про розспуск. Вирішив скористатися моментом

  • це стало зрозуміло після заяви Бурбака до Парубія. А події на сесії – це лише прелюдії були.

 • До речі, у Сафроновича що не член бригади, то – геній. Он Бодя Ковалюк, якого теж пустили в безплатний тілівізор, переконував, яке то добро – старі тролейбуси. Мовляв, поки ми нових накупимо штук 50, то перші куплені вже поламаються. А так старих одразу нагребемо багато – і нуй проблєм.

  Логіка, як на мене, жєлізна. Наприклад, купив собі Бодя одразу 50 євроблях і їздить по Вікні – бляхи міняє, дівок возить, барабулі з городу, чи телятам паші. Кайф. А його сусід купив собі 5 нових “Мерседесів” . І теж їздить по Вікні.

  І хто у виграші? Канєшно, Бодя. Бо Бодя через 10 років складе з 50 євроблях одну і далі буде на ній возити телятам пашу. А потім віддасть курям-несучкам під курник. А сусід продасть своїх 5 “Мерседесів”, трохи докладе заробленого і купить знову 5 нових “Мерседесів”. То хто сусід? Канєшно, лох. Бо Бодя діткам економіку в ЧНУ викладає. А економіка у нас самі знаєте яка. Економна. Тож їздіть і ні в чому собі не відмовляйте. І вважайте, що то Бодя вас ощасливив тролейбусними “євробляхами”.
  (О.Мостіпака)

  • цікава у вас логіка. але приклад не для Чернівців. Думаю, сусід був би не настільки дурний, щоб купити тих 5 “мерседесів” у валютний кредит) Тому нестиковочка. Але то ж така позиція однодумців мера, який виішив добити Чернівців, затягнувши місто у кредити.

  • що за нісенітниці?) Ви хоча б усвідомлюєте, що бюджет міста розподіляється на основні вимоги. І варто зауважити, що про кредит на нові тролейбуси вже говорили. За такого нестійкого курсу валюти – кредит є борговою ямою для містян. Але що пояснювати людині, якій промив мізки Бурбак і Ко. Живіть далі ілюзіями про популістичні переконання Каспрука. А люди не дурні – розуміють.

 • невже ще не всі усвідомили те, що Бурбаку Чернівці потрібні лише для того, аби привласнити собі якнайбільше землі? ВСЕ. Чернівчани потрібні йому лише у тому випадку, коли їх можна використати у власних цілях.

 • Бурбак ещё тот звездун. Они с братом имеют бизнес в Крыму, и им не мешает ни Путин, ни то что на востоке украинцы гибнут от рук россиян. Гоните этого клоуна с Черновцов

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів