Гранату в податкову приніс її працівник. Поліція оприлюднила відео з місця вибуху

21.02.2018

1. Поліція через півтора місяці таки прокоментувала вибух в податковій. Першопочаткова версія, яку ми оприлюднили ще 10-го січня, знайшла своє підтвердження. Гранату в управління ДФС Чернівецької області приніс її працівник. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник начальника слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області Сергій Гордаш.

Вибух гранати РГД-5 стався на третьому поверсі будівлі де в спареному кабінеті знаходилось троє оперативних працівників. Жінка в сусідньому кабінеті відбулась лише переляком, а два працівника, які знаходились кабінеті де вибухнула граната отримали травми. Один з них отримав серйозні ушкодження і досі перебуває на лікарняному.

Оскільки це поверх де працюють оперативники, вхід туди для сторонніх людей зачинений, тож гранату пронести туди міг тільки працівник ДФС. Також підтвердилась попередня інформація, що працівник ДФС раніше перебував в АТО, але поки не встановлено, чи граната ним була привезена саме звідти.

За попередньою інформацією граната вибухнула випадково.

Відкриті два кримінальні провадження, але за фактом, а не проти конкретної особи.

Нагадаємо вчора брифінг з цього ж приводу провели в управлінні ДФС, але жодної нової інформації озвучено не було.

1.

4

3

5

6

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів