Міністерство охорони здоров’я ставить над країною жахливий експеримент, – Вадим Рабінович

14.02.2018

РабіновичПартія “За життя” через тиждень починає безстрокову акцію з метою зняття з посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це в ході прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН в понеділок, 12 лютого, заявив народний депутат, лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабінович. – повідомляє прес-служба партії “За життя”.

“Ми страждаємо від того, що сьогодні відбувається в Міністерстві охорони здоров’я України – вони добивають країну. Тому через тиждень ми розпочинаємо безстрокову акцію по зняттю Супрун, і не підемо, поки цього вампіра не виженуть із нашої країни!”, – пообіцяв політик.

Відзначимо, Вадим Рабінович послідовно критикує дії Уляни Супрун на посаді виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я.

“Я оголошую 2018-й “Роком відсторонення Супрун”. Я вже подав до суду на прем’єр-міністра за її незаконне перебування на посаді в. о. міністра, так як вона займає цю посаду більше чотирьох місяців – це порушення закону! Тепер ми маємо намір публічними методами і акціями протесту домогтися відставки Супрун. Ми прийдемо під МОЗ, будемо вимагати того, про що знає весь народ України. І ми це обов’язково зробимо – ми не дамо Супрун добити наших людей”, – заявив Рабінович.

За словами лідера партії “За життя”, МОЗ ставить над країною жахливий експеримент.

Також політик розкритикував недавню заяву Супрун про те, що на виклики, лікарі будуть приїжджати на велосипедах, а “бабусі в селах” будуть змушені шукати собі лікаря за допомогою сервісів Google.

“Сьогоднішня політика Міністерства охорони здоров’я – це цілеспрямоване знищення народу України. Над країною, над здоров’ям її населення ставлять величезний експеримент – і ми не заспокоїмося, поки його не припинимо!”, – підкреслив Вадим Рабінович.

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Міська афера: департамент без голови