У Чернівцях вже цього року запрацює «електронний квиток» у громадському транспорті (відео)

13.02.2018

електронний квитокВже цього року у Чернівцях має запрацювати «електронний квиток» у громадському транспорті.

На першому етапі будуть окрім того, що встановлять спеціальні валідатори, ще будуть працювати кондуктори. На другому етапі будуть працювати лише контролери, які будуть перевіряти наявність квитка-чеку за допомогою мобільних пристроїв.

В 2018 році, перш за все, валідаторами обладнають тролейбуси, згодом мова піде і про маршрутки. Але механізм роботи в маршрутках даних пристроїв ще повністю не узгоджений.

Проект буде реалізовуватись на основі «картки чернівчанина», яка була передвиборчою обіцянкою Олексія Каспрука, але за більш ніж два роки, так повноцінно і не запрацювала.

Як будуть розраховуватись ті хто цих карто не мають, зокрема гості нашого міста, та як буде працювати уся схема проекту «електронний квиток» у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів заступник чернівецького міського голови Володимир Середюк.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?