У Чернівцях презентують книгу про журналістику минулого століття

12.02.2018

анонс книга15 лютого о 19 годині у Медіа-центрі «Belle Vue» (вул. Кобилянської, 2) презентують книгу чернівецького журналіста, шеф-редактора «Czernowitzer Allgemeine Zeitung» Арнольда Шварца «Ревю одного журналіста», написану 90 років тому.

«Ревю одного журналіста» – підсумок Арнольдом Шварцем 25-ти років його життєвого шляху, безпосередньо пов’язаного із журналістикою. Ця оповідь цікава не лише тим, що висвітлює стан чернівецької і загалом буковинської журналістики приблизно перших 30-ти років ХХ століття, становленням і розвитком нової модерної преси, а й показом життя журналістів, репортерів, історій почасти таких неймовірно-фантастичних або кумедних, що в них легше повірити як у художні, ніж як у реальні.

Із книги, крізь призму професійного зростання Арнольда Шварца, можна також довідатися про те, якими були основні професійні принципи тогочасних журналістів, до яких тем посилювалася увага, про те, як ЗМІ поступово виходили на новий рівень стосунків, зв’язків із громадськістю, про перші журналістські розслідування, про появу вільної журналістики, про її вплив на суспільну думку.

Під час презентації можна буде більше дізнатися про Арнольда Шварца, історію появи його книги, пресу тогочасну і сучасну, поспілкуватися на багато дотичних тем, зокрема поміркувати над тим, чи можемо ми, озираючись на тогочасні ЗМІ, говорити про еволюцію нинішніх.

Книга вийшла у «Видавництві 21» у перекладі Сергія Осачука.

Участь у презентації візьмуть історик, перекладач Сергій Осачук та кандидатка наук із соціальних комунікацій, асистентка кафедри журналістики ЧНУ ім. Ю. Федьковича Лілія Шутяк.

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Міська афера: департамент без голови