Кушнірик пообіцяв помститися перевізникам

12.02.2018

Кушнірик9 лютого під час сильних снігопадів деякі чернівецькі перевізники не вийшли на маршрути, аргументуючи це тим, що чимало вулиць міста нерозчищені.

Однак, міський голова, скориставшись нагодою, вирішив зняти з себе відповідальність за погано розчищені дороги, вигадавши страйк перевізників, який в той же день спростували у відділі транспорту міськради.

Проте, версію зі страйком у Ратуші досі вважають реальною і обіцяють помститись перевізникам.

Зокрема, керівник департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик у коментарі acc.cv.ua пообіцяв перевізникам проблеми під час проведення конкурсів.

“Покарати перевізників ми не можемо. Наразі співпрацюємо із ними за тимчасовими угодами, та й офіційних документів про страйк вони не подавали, просто саботували перевезення. Щоправда, ми врахуємо таке ставлення перевізників до своїх обов`язків під час проведення нових конкурсів”, – зазначив у коментарі Ярослав Кушнірик.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Міська афера: департамент без голови