Чернівчани пропонують як вирішити проблему з прибиранням неочікуваного снігу взимку

12.02.2018

снігПід час нещодавніх снігопадів у місті, депутат міськради від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей проінспектував «МіськШЕП» і виявилось, що більшість снігоприбиральної техніки, на момент його візиту, була не на маршрутах, а стояла на базі підприємства. Керівник «МіськШЕПу» Михайло Ігнатьєв повідомив, що на підприємстві бракує водіїв.
Звісно, що цю проблему любий професійний керівник-менеджер вирішив би досить швидко. Але не Ігнатьєв, ні міський голова Олексій Каспрук, проблему комунального підприємства вирішити чомусь не можуть.

Чернівчани, які не в змозі спостерігати за безпорадністю комунальних служб, вирішили підказати як можна з мінімальними затратами вирішувати подібні проблеми. Дмитро Єрохін створив петицію «Вжиття заходів щодо вчасного та безперервного прибирання міста на час неочікуваного та (або) тривалого випадіння снігу в будь-який період року», в якій пропонує шляхи вирішення подібних питань.

«Пропоную, для вчасного та безперервного прибирання неочікуваного, очікуваного, тривалого випадіння снігу в м. Чернівці в режимі 24/7, залучати до цього процесу за попередньою підготовкою протягом року та інструктажем, а також, періодично проводячи тренінги по користуванню снігоприбиральною технікою автопарку МіськШЕП м. Чернівці для працівників інших комунальних підприємств міста Чернівці, а саме водіїв схожих за габаритами транспортних засобів, водіїв тролейбусів ЧТУ, а також на договірних умовах водіїв маршрутних таксі.

Для чого в бюджеті запланувати відповідні витрати на проведення тренінгів та семінарів по користуванню снігоприбиральною технікою, а також витрати на оплату праці додатково залучених водіїв для прибирання снігу на час прибирання снігу.

Така підготовка і залучення водіїв інших комунальних підприємств міста дасть можливість забезпечити безперервне прибирання снігу з вулиць міста в кілька змін, що в свою чергу створить безперешкодні умови для пересування дорогами міста транспортних засобів і пішоходів. Знизить соціальну напруженість в період несприятливих погодних умов, а також унеможливить зловживання приватними перевізниками підняття тарифів.

При належному підході та зацікавленості міської влади в даному питанні, резерв водіїв для керування снігоприбиральною технікою може бути підготовлено до 30 вересня 2018 року. А попередній план дій і внесені зміни до бюджету протягом 2 кварталу 2018 року», – йдеться у тексті петиції.

Comments

comments

Коментарі
  • Нехай Бешлей замість своїх інспектувань самий сяде за цю техніку і покаже ділом а не словом. А то цей студент вічно бігає з інспекціями і тільки пи…ть на всіх!

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Міська афера: департамент без голови