Каспрук визнав, що політичні справи КДБ були законні і заслуговують на довіру (відео)

31.01.2018

Чому міській голова Чернівців Олексій Каспрук захоплюється радянською Фемідою, яка кидала за грати дисидентів, а «Народний фронт» виступає проти декомунізації?

Політичні підсумки тижня у програмі Святослава Вишинського «Чорним по білому» на телеканалі «Чернівецькій промінь».

Comments

comments

Коментарі
 • Яка ницість і підлість, пане Вишинський. Клуб Легмашу, де проходив суд, був забитий людьми, окремі під час свідчень цих виродків втрачали свідомість. Сьогодні ще живі десятки свідків цього процесу. Одного із цих людських виродків, які жорстоко вбили своїх односельців, жінок, немовлят, мешканка села впізнала на Червоноармійському базарі і люди допомогли його втримати до приїзду міліції. А вже потім він “здав” своїх поплічників. І як не намагалися у ті часи приліпити до цього процесу якісь політичні ярлики, нічого з цього не вийшло. Односельці всі, як один, свідчили,що ці нелюді жодного стосунку до ОУН-УПА не мають, що вони вбивці та грабіжники. Родичі вбитих кидалися під час суду, щоб їм очі повидирати. Що Ви верзете? Оцих нелюдей, цю кримінальну справу порівнюєте з дисидентами, з Чорноволом, із справами замучених і страчених в гулагах? Ви сповна розуму? Чи у Вас вже зовсім совісті нема?

  • як не вийшло? статтю Пелеха прочитайте уважно, вона надрукована в інтернеті. це був суд на українською національною ідеєю, над ОУН і УПА. вам треба нагадувати, що всі справи ОУН УПА проходили по криміналу? чи були вони справжні злочинці – розсудить Бог, Вишинський про це не говорить взагалі.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Міська афера: департамент без голови