Таймс на вікенд. Карпати. Манявський та Бухтівецький водоспади (відео)

27.01.2018

_DSC6836Манявський та Бухтівецький водоспади по праву вважаються одними з найкрасивіших в Карпатах. Їх красу спробував передати у своєму відео київський мандрівник Денис Мирко.

Манявський водоспад є однім з найвищих в Україні. Висота падіння води близько 20 метрів. Водоспад розташований на річці Манявці, у мальовничій ущелині, серед стрімких гір. Вище та нижче за течією є ще кілька невеличких водоспадів висотою 2-3-метри.

Бухтівецький водоспад висотою близько 8 метрів розташований у мальовничому каньйоні. Навпроти нього є ще один водоспад, – Крапельковий. Він утворився в місці, де невеликий гірський потічок падає з верху скельного масиву на дно каньйону річки Бухтівець. Вода падає суцільним потоком. Оскільки потічок невеликий, у посушливу пору вода долітає донизу окремими краплями. Власне через це водоспад отримав свою назву.

Крапельковий — один з небагатьох Карпатських водоспадів, який можна оглядати з іншого боку, зайшовши під навислу скелю.

Фото: Роман Ковальчук

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Міська афера: департамент без голови