Микола Федорук отримує «темники з Кремля» під час сесій Верховної Ради

25.01.2018

федорукВчора ми повідомляли, що парламентські журналісти спіймали депутата Верховної Ради з фракції «Народний фронт» Миколу Федорука за переглядом забороненого в Україні телеканалу «Россия1».

Переглядаючи фото, нас зацікавило, кого ж так уважно слухає колишній мер Чернівців. З’ясувалося що це депутат Держдуми від Комуністичної партії Росії Леонід Калашніков. Чоловік, який розпочав свій «трудовий» шлях з голови первинної комсомольської організації, а у 1985 році став членом Комуністичної партії Радянського Союзу.

Тому, в принципі, не дивно, що Микола Трохимович відволікся від вирішення важливих державницьких питань на перегляд виступу саме цього персонажа, адже у них багато спільного. Федорук теж починав з комсомолу і навіть дослужився до першого секретаря ЦК ВЛКСМ Чернівецької області. А згодом очолив Першотравневий райком Компартії України.

Сивочолого нардепа від «Народного фронту» зовсім не бентежить той факт, що Леонід Калашніков є відомим українофобом. Зокрема, цей комуністичний депутат російської Держдуми заявляв, що Україна має віддати половину своєї території Росії, а також визнав, що Росія готова відкрито постачати зброю терористичним організаціям ДНР/ЛНР.

Зрештою, у цій ситуації цікаво інше. Напередодні прийняття закону про деокупацію Донбасу однопартієць Федорука по «Народному Фронту» Максим Бурбак розкидався звинуваченнями, що багато українських політиків, нібито, діють за вказівками Москви. На це нардеп Олег Мусій зауважив, що саме «Народний фронт» отримує темники з ФСБ, а їхню фракцію треба перейменувати на «Посіпак Кремля».

Здається, поведінка Миколи Федорука є зайвим тому підтвердженням…

Захар Подкидишев

  

Comments

comments

Коментарі
 • Коля Федорук – это ум, честь и совесть той эпохи…
  А сладко живет и в этой :(

  • когда ум и честь смотрит запрещённый канал ещё и коммуниста – это перебор. Пусть валит в Рашку и там слушает коммунистов. А в Украине, пожалуста, пусть хоть вид делает, что ему интересна судьба Украины

 • У Народному Фронті всі такі – шавки Путіна! Варто всіх перевірити чим вони там займаються.

 • Федорук заностальгував за компартією просто, того й дивиться це л**но на планшеті. Ібо комуніст же)

 • і такі люди є представниками від Буковини у парламенті! Люди, за кого ви голосували??

 • і вони при владі зараз! А вибирали ті ж українці, які тепер кричать, що в Україні не можуть припинити війну! Ось, маєте – комуніст Федорук.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Міська афера: департамент без голови