Міжнародні пункти пропуску на Путильщині відкриють нові перспективи розвитку регіону

12.01.2018

мунтянКерівник обласної представницької влади Іван Мунтян під час протокольної зустрічі керівництва області з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним порушив актуальні питання облаштування та відкриття автомобільних пунктів пропуску «Руська» і «Шепіт» на території Путильського району, а також спорудження сучасних шляхопроводів до цієї ділянки українсько-румунського кордону. Такий крок, на думку Голови Чернівецької обласної ради, не тільки сприятиме дальшому розвиткові транскордонного та міжнародного співробітництва, але й відкриє нові перспективи розвитку гірських територій області, які за відсутності сучасної інфраструктури переживають скрутні часи, – повідомляє прес-служба Чернівецької обласної ради.

Іван Мунтян звернув увагу керівника зовнішньополітичного міністерства Української держави на досі нереалізований туристично-рекреаційний потенціал Путильщини. Адже за наявності відповідних інвестицій тут цілком можна створити такі привабливі об’єкти, які незабаром зможуть скласти конкуренцію не тільки українському Буковелю, але й загальновідомим європейським гірським курортам. Посадовець зауважив, що неодноразово порушував ці питання на найвищому рівні, та тримав розуміння і підтримку з боку перших осіб держави.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виявив щиру зацікавленість у якнайшвидшому вирішенні вищезазначених питань та дав оптимістичну оцінку перспективам пожвавлення міжнародного та транскордонного сполучення на території Чернівецької області.

Comments

comments

Коментарі
 • Ваш Мунтян і слова не говорив про ці пункти пропуску. Для чого дурити народ.

 • “Посол” прав. Мунтян будет “работать” только при виде отката или явной выходы.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому бунтують ув’язнені СІЗО?