У Черкасах депутати не проголосували за преміювання міського голови

11.01.2018

голосуванняДепутати Черкаської міської ради не проголосували за преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у 2018 році.

Так, відповідно до проекту рішення, міському голові до 8 тисяч гривень окладу мала б бути установлена надбавка в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років. Також передбачалось преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу, окрім того мала б надаватися допомога на оздоровлення.

Проте депутати вирішили не преміювати міського голову.  “За” проголосувало лише 16 обранців. До того ж депутати вирішили, що без преміювання мають лишитися й інші чиновники міськради, – повідомляє provce.ck.ua

Нагадаємо у Чернівцях на премії Олексію Каспруку та чиновникам міськради в бюджеті на 2018 рік запланували 34 мільйони гривень.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Куди зникають гроші ЧНУ?

Останні новини