У Чернівцях правоохоронці виявили підпільні цехи, де шили ремені відомих світових брендів

14.12.2017

ремені1

Оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області та слідчі слідчого управління Поліція Чернівецької області встановили, що на території Чернівців функціонують підпільні цехи з пошиття ременів. Товар реалізовували на місцевих речових ринках та в мережі Інтернет під логотипами світових брендів.

В межах провадження правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем виробництва продукції та місцях збуту товару та вилучили 4,5 тисяч одиниць готової продукції, обладнання, а також 1,2 тисячі доларів США та 29 тисяч гривень.

За фактом незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару слідчі слідчого управління Головного Управління обласної поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України, – повідомляє Департамент захисту економіки Нацполіції України.

ремені2

 

ремені3

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Куди зникають гроші ЧНУ?