Депутати міськради підтримали петицію щодо ремонту вулиці Таджицької

07.12.2017

Хмельницького перекриттчя ремонтНа сесії Чернівецької міської ради депутати розглянули електронну петицію Руслана Сакало щодо здійснення капітального ремонту (асфальтування) дороги по вулиці Таджицькій від вулиці Кобзарської до будинку №34 на вулиці Таджицькій з розширенням дороги, облаштуванням тротуарів та велосипедних доріжок.

Петиція попередньо розглядалась в присутності автора за участю фахівців департаменту житлово-комунального господарства міської ради, де автору було роз’яснено, що роботи з капітального ремонту вулиці Таджицької (асфальтування гравійної ділянки автобусного маршруту №42) передбачено у затвердженій Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в місті Чернівці на 2017-2020 роки «Комфортне місто».

Більшістю голосів депутатів петиція була підтримана з пропозицією розпочати роботи по капітальному ремонту вулиці після закінчення робіт по каналізуванню цього мікрорайону. – повідомляє прес-центр міськради.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як руйнують австрійську архітектуру

Останні новини