Чиє замовлення виконує Кушнірик?

07.12.2017

продан_пресухаУ понеділок стало відомо, що Департамент житлово-комунального господарства, який очолює Ярослав Кушнірик, через, нібито, бездіяльність депутатів подав на Чернівецьку міську раду позов до суду.

Секретар міськради Василь Продан вважає, що позов є виключно політичним, адже завдяки йому намагаються створити чергову штучну підставу для перевиборів ради. При тому, що проект рішення, який фігурує у позові розглядатиметься на сьогоднішній сесії.

Про це Василь Продан повідомив на своєму вчорашньому брифінгу.

«Це абсолютно політичний позов, який під собою не несе жодного юридичного навантаження. Тому що подавати у понеділок позов по питанню, яке буде розглядатися в четвер – це абсолютно політичне рішення для того, щоб у випадку розгляду на комітеті Верховної Ради питання про розпуск міської ради сказати, що навіть Департамент ЖКГ подає до суду на міську раду за бездіяльність.

Коли відбувалися вибори секретаря міської ради пан Федорук і пан Бурбак слідкували за всім з кабінету міського голови. А після того, як секретаря обрали, вони сказали, що вже точно будуть педалювати питання про переобрання міської ради.

Тому поява цього позову від департаменту це виключно політична дія для того, щоб дати ще один, нібито, аргумент пану Бурбаку для перевиборів», – зазначив секретар міськради.

 

Comments

comments

Коментарі
 • Що, Василь Сафронович, як у народній мудрості: “Скільки вовка не годуй, все одно на ліс дивиться?”?

 • До чого тут політика? Надоїло дивитись, як ці запроданці знущаються над чернівчанами.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Що стоїть за російським тавром?