Чернівецька міськрада звернулася до керівництва держави із закликом продовжити мораторій на продаж сільгоспземель

07.12.2017

пуршагаСьогодні на сесії Чернівецької міської ради депутати 28-ма голосами підтримали звернення до керівництва держави з закликом продовжити мораторій на продаж сільгоспземель. Як повідомляє прес-служба партії ВО «Батьківщина», пропозицію такого звернення вніс керівник фракції «Батьківщина» в міській раді Олександр Пуршага.

«Зацікавлені особи називають вільний продаж землі сільгосппризначення ознакою прихильності до «ринкових цінностей» та до «права селян розпоряджатись власним майном». Насправді ж ідеться про скупку землі за безцінь та перетворення селян на кріпаків», – йдеться у зверненні.

Тож депутати вимагають у Президента України, голови Верховної Ради України та керівника Уряду вжити всіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення; не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею сільгосппризначення в обхід мораторію; продовжити мораторій на 10 років, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Що стоїть за російським тавром?