Ілюк Каспруку: Вашій банді «Народного фронту» потрібно буде скоро збирати валізи та їхати до свого друга Януковича у Ростов

05.12.2017

каспрук_янукович

Каспрук не підтримав людей, які сьогодні прийшли до сесійної зали Ратуші висловити своє обуренння тиском на опозицію в Україні.

Сьогодні на засідання виконкому Чернівецької міської ради прийшли громадські активісти, депутати міськради, небайдужі чернівчани, які хотіли почути чітку позицію міського голови Олексія Каспрука щодо сьогоднішніх протестів у Києві та спроби арешту правоохоронцями  опозиційного політика Михеіла Саакашвілі.

Вони нагадали Олексію Павловичу, що під час Революції гідності він рішуче засуджував політичні репресії та тиск на опозицію.

«У 2013-14 роках ви жорстко засуджували дії влади. Сьогодні ви вибрали таку позицію, що ви хочете відмовчатися. Ви не дали чіткої відповіді – чи підтримуєте протестуючих у Києві? Чи засуджуєте ви політичні репресії? Чи засуджуєте ви дії влади, які сьогодні повторюють дії партії Регіонів і режиму Януковича. Як керівник міста дайте чітку відповідь: так, або ні», – звернувся до Каспрука голова фракції «Свобода» у міськраді Андрій Ілюк.

Міський голова ухилився від відповіді на питання громади і тим самим дав зрозуміти, що він не підтримує людей які сьогодні зібралися на акції протесту у Києві, Чернівцях та інших містах України.

Це викликало обурення серед присутніх у сесійній залі, які почали скандувати Каспруку: «Ганьба!!!».

На Думку Андрія Ілюка у цьому не має нічого дивного, адже Каспрук та партія «Народний фронт», яку він представляє вже давно помічені у тісній співпраці з регіоналами та використовують їхні методи.

«На сьогоднішній момент ми можемо констатувати як змінилася позиція Олексія Каспрука, з часу, коли він був опозиційним депутатом і тепер, коли, він сам став владою.

Нагадаю, що саме ви, Олексію Павловичу, пропонували регіоналів та комуністів у свої заступники та виконавчій комітет. Саме ви не звільняєте керівників виконавчих органів, які десятки років перебували в Партії Регіонів. Ви були радником депутата від Партії Регіонів, заступника керівника фракції та другого регіонала в парламенті Кінаха. Ви були радником регіонала Папієва.

Вашій банді «Народного фронту» потрібно буде скоро збирати валізи та їхати до свого друга Януковича у Ростов. Але я думаю, що народ вашій банді вже не зробить такого подарунку і вас вже не випустять», – зазначив Андрій Ілюк.

Comments

comments

Коментарі
 • У Андрюшки папашка власник авіакомпанії, літачки якого у скандалі з поставками терористичним режимам помічені, а синок тут в революціонера грається. А чого цей “представник народу” не в армії, не на фронті? Хай там покричить ату

  • Ілюк все правильно сказав, бо Каспрук щось надто мовчить. Що, погоджується з недореформами влади??? Чи підтрирмує перетворення України в поліцейську державу???

 • Та хворий наш Андрійко на голову. На обліку в психлікарні з 2011 року з діагнозом шизофренія. Приймає регулярно психотропні, тому і такий заторможений.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Коли закриють чернівецькі канали?