У Чернівцях можуть відновити проїзд між вулицями Комарова та Пилипа Орлика

13.11.2017

Пилипа Орлика_проїздПетиція про відновлення проїзду між вулицями Комарова та Пилипа Орлика набрала необхідну кількість голосів.

Автор петиції Володимир Лук’янюк зазначає, що в останні роки значно зросло навантаження на вулицю Пилипа Орлика, яка пов’язує дві важливі міські магістралі – вулиці Героїв Майдану і Небесної Сотні.

Щоб спростити виїзд з вул. Пилипа Орлика на Небесної Сотні, особливо в години пік, коли більшість автотранспорту рухається в напрямку вулиці Комарова чернівчани пропонують відновити проїзд між вулицями Комарова та Орлика, який колись вже існував. До того ж, рух по даному проїзду слід зробити одностороннім у напрямку вулиці Комарова і виключно з правим поворотом при з’їзді на неї.

Станом на сьогодні, відповідна петиція набрала 260 необхідних голосів та буде розглянута впродовж 10-ти днів з моменту оприлюднення.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Коли закриють чернівецькі канали?