Скандальний забудовник з вулиці 28 Червня проігнорував засідання комісії міськради(відео)

08.11.2017

28 червня 44У Ратуші відбулося засідання комісії міської ради на якому нарешті мали поставити крапку в історії зі скандальним, незаконним будівництвом на вулиці 28 Червня,44, яке кришує нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак.

Перед цим представник забудовника ТОВ «Жесар» Олександр Маркідонов стверджував, що дозвіл на проведення робіт вони отримали у Києві від Державної архітектурно-будівельної інспекції, і навіть продемонстрував, нібито, оригінал документу в ефірі, підконтрольного Бурбаку, телеканалу «ТВА». Щоправда, на офіційному сайті ДАБІ віднайти його не вдалося.

Та знахабнілий забудовник настільки відчуває свою безкарність, що проігнорував засідання створеної Каспруком комісії і не надав її членам жодним дозвільних документів.

А от мешканці сусіднього будинку, які потерпають від будівельного свавілля, на комісію прийшли і розповіли, що будівельники Бурбака вже захопили частину їхнього подвір’я.

Подробиці у сюжеті телеканалу «Чернівецькій промінь».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Коли закриють чернівецькі канали?