Радниця Каспрука у корупції міського голови звинуватила… депутатів

07.11.2017

КаспрукЗвичайно, звинувачення Каспруком депутатів міської ради у всіх «смертних гріхах», картина вже звична для чернівчан. І якщо на перших порах це прикриття ним своїх промахів і безгосподарності, можна було ще якось пояснити, то з часом це стало грати з Олексієм Павловичем злий жарт.

Він так часто повторював мантру «Народного фронту» про «поганих депутатів», що здається вже і сам беззаперечно в неї повірив. Тепер не потрібно шукати як вирішувати проблеми міста, ремонтувати дороги, думати про освітлення, будувати садочки, яких так не вистачає в місті, і взагалі не потрібно займатись «господаркою».  Просто збери брифінг, скажи, що в усьому винні депутати, прикормлені ЗМІ «розженуть» це, і якось воно буде.

Днями у ЗМІ з’явилась інформація, яку приховував Каспрук, що Національне агентство із запобігання корупції склало на міського голову Чернівців два адмінпротоколи через те, що він сам голосував за призначення собі премії та надбавок, забувши заявити про конфлікт інтересів.

Карімова КаспрукКоли інформація просочилась у ЗМІ, Каспрук терміново скликав брифінг, щоб спробувати виправдатись. Та певно вийшло якось не зовсім переконливо і його радниця Ірина Карімова, вирішила ще раз закинути «темник» для «своїх» ЗМІ. Вона опублікувала пост на своїй сторінці у фейсбук, поскаржившись, що немає свого ЗМІ, забувши скільки мас-медіа у Чернівцях працює на «Народний фронт».

«Усі міські ради після виборів на своїй першій чи другій сесії таке рішення приймають. І б’юся об заклад, що всі новообрані мери за це рішення голосують, і про ніякий приватний конфлікт інтересів не заявляють.

Бо якщо стверджувати, що це приватний конфлікт інтересів, то конфліктом є й те, коли депутати на першій сесії голосують за затвердження своїх депутатських повноважень. І НАЗК усім цим мерам протоколи не вручає. А вручила лише тим, на кого отримали скарги, такі собі доноси. І пишуть їх депутати, їх помічники та адвокати саме там, де хтось дуже бажає отого обраного громадою мера достроково у відставку відправити, бо не домовилися з ним, як ресурси громади «дерибанити», – написала Ірина Карімова.

Так, вам не привиділось, в корупційних діяннях Каспрука, через які НАЗК склав адмінпротоколи, радниця мера звинуватила депутатів. Цей месідж миттєво розлетівся по сторінках провладних ЗМІ, на брак яких жалілась радниця.

Кумедно, що коли Каспрук писав доноси на окремих депутатів «Самопомочі», це було відновленням справедливості, а не доносом за логікою Карімової, а чиєсь звернення до НАЗК про порушення закону та «конфлікт інтересів» під час голосування Каспрука, стало доносом. Та до подвійних стандартів команди «Народного фронту» вже усі звикли, тож і не дивується ніхто.

Радниця мера Ірина Карімова дуже переймається ймовірною відставкою свого боса, але більше, звичайно, своїм працевлаштуванням. Але, думаємо, не варто так перейматись людині, яка допомагала у свій час Кушнірику створювати осередок «Партії регіонів» у Чернівцях, перефарбуватись у інший партійний колір ніколи не пізно. Більше того, новообраному секретарю, від якої б політичної сили він би не був, вкрай не вигідно брати усю відповідальність за занедбану Каспруком «господарку» міста на себе. Простіше зачекати коли чернівчанам остаточно набридне сидіти без води, їздити розбитими дорогами, а натомість слухати кожен день не про шляхи розв’язання проблем міста, а байки від Олексія Павловича про депутатів.

Роман Данильчук

Comments

comments

Коментарі
 • так терпінню чернівчан вже й підходить кінець. і Каспрук це відчуває. Але як не нагадити ще пару раз, звинувативши у всьому депутатів

  • краще б Карімова мовчала, бо своїми дописами ще гірше робить для репутації свого “боса”

 • ефект рагульства: вони мають більше п’яти бомбонних ЗМІ – але звичка прибіднятись і завжди бути бєдним родствєнніком – бере верх

  • у них там пунктик на депутатів?) коли в Карімової здохне морська свинка – вона теж депутатів звинуватить, бо так вчив Каспрук)

   • на злодії шапка горить – якби Каспрук не зловживав своєю посадою, то б зараз так не виправдовувався

 • ну так правду ж пишуть, Карімова знайде під кого підстелитись, якщо Льоші не стане) Лиш чи захочуть її регіонали, це питання

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як руйнують австрійську архітектуру