Правоохоронці попередили розкрадання 9 мільйонів бюджетних коштів на тендерах, які проводили чернівецький аеропорт, інтернат та виконком

12.10.2017

хабар корупція

Чернівецькі правоохоронці виявили ряд порушень в процесі перевірки документації підприємств, необхідної для участі в конкурсних торгах із державних закупівель.

Зокрема, це стосується тендерів, які проводили керівництво чернівецького аеропорту, яке хотіло закупити рентгенологічне обладнання на суму 1 млн.200 тис. грн., посадовці школи-інтернату, маючи на меті закупити тверде паливо на суму 485тис.грн., виконавчий комітет Чернівецької міської ради, який запланував «капітальний ремонт» однієї з вулиць в м. Чернівці вартістю 6млн. 481 тис.грн., посадові особи служби спецзв’язку, маючи намір закупити комплект обладнання електроживлення на 1 млн. грн., – повідомляє Управління захисту економіки в Чернівецькій області.

Серед виявлених порушень – неповний пакет необхідної документації, недостатня кількість кваліфікованих працівників, відсутність відповідної матеріально-технічної бази та можливості здійснити постачання товарів та послуг належної якості. Тож, подальше укладання з такими підприємствами договорів могло призвести до розтрати та заволодіння бюджетними коштами.

На даний час результати тендерів відмінено, а контракти між державними установами та підприємцями анульовано, чим попереджено завдання збитків бюджету на загальну суму понад 9 мільйонів гривень.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Перезаснування Української держави