Бурбак назвав Каспрука англійською королевою

11.10.2017

бурбак_3Провладні чернівецькі ЗМІ отримали від Бурбака оновлений темник, як найближчим часом треба розхитувати ситуацію у Чернівцях .

Цієї ночі на одному з підконтрольних «Народному фронту» місцевих сайтів з’явилися розлогі роздуми нардепа Максима Бурбака про політичну ситуацію у столиці Буковини та майбутні вибори секретаря міської ради.

У світлі останніх стратегічних політичних поразок Бурбака як у Києві, так і в Чернівцях, для нього постала критична необхідність змістити акценти в інформаційній політиці і цей коментар став, по суті, темником для провладних чернівецьких мас-медіа, який вони активно розганятимуть до жовтневої сесії міськради.

Із нього можна виділити три ключові тези: команда Каспрука, перевибори міськради та секретаріада.

Команда Каспрука

каспрук«У Олексія Павловича справді строката команда, у якій працюють представники Саакашвілі, Добродомова, Продана… Вони усі обсіли мера, свідомо перетворюючи його на англійську королеву. Більшість людей у департаментах мерії – це люди Продана і Михайлішина», – йдеться у тексті нардепа.

На перший погляд дещо кумедно виглядає, коли Бурбак відверто принижує мера і свого однопартійця Олексія Каспрука, прямим текстом говорячи, що той практично нічого у місті не вирішує та не спромігся за три роки сформувати свою команду. Але у даному випадку це всього лише димова завіса. Ключовим є те, що якщо раніше бурбаківські ЗМІ звинувачували в усіх бідах чернівчан виключно депутатів міськради, то тепер, схоже, акценти змістились і винними робитимуть не тільки депутатів, але й заступників мера, простих чиновників, охоронців Ратуші, і, навіть, можливо, туристів біля неї. Мовляв, Каспрук білий та пухнастий, а уся безгосподарність у місті від його команди.

Однак, такий пасаж у адекватної людини може викликати хіба що гомеричний регіт, адже Каспрук особисто формував свою команду, без конкурсу призначаючи на важливі посади сумнівних та випадкових людей з темним минулим. А більшість кандидатур узгоджувалися, власне, з самим Максимом Бурбаком.

Перевибори міськради

сесія залХворобливою для Максима Юрійовича залишається тема перевиборів Чернівецької міської ради, яку він безуспішно намагається протягнути через голосування у парламенті. Тим більше, що після обрання секретаря ради, підстав для їх проведення взагалі не залишиться. Тож, у голови чернівчан будуть вбивати думку, що профільний комітет Верховної Ради не братиме цей факт до уваги і зберігати примарну інтригу щодо можливих перевиборів.

«Насправді комітет буде зважати на ситуацію, яка була в раді на момент звернення до нього міського голови і реєстрації постанови про призначення позачергових виборів. А не на те, що депутати зробили чи не зробили після цього», – зазначає Бурбак.

Таким чином Максим Юрійович хоче продемонструвати свій уявний вплив на хоча б щось у Верховній раді. Але ті хто обізнаний з реальною ситуацією у парламенті, насмішками над нашим земляком, над його політичною вагою, яка значно менша реальної, розуміє, що це чергова жалюгідна гра на публіку, намагаючись вхопитись хоча б за примарний шанс на перевибори. Це підтверджує  “залізний” аргумент від Бурбака: “навіть якщо секретар буде, то комітет на це не буде зважати, адже його вчора ще не було.

Секретаріада

«Чимало депутатів різних фракцій усвідомили усю ганебність своїх підписів під прізвищем Василя Продана на посаду секретаря. А ті, хто цього ще не усвідомили, візьмуть на себе всю відповідальність за своє рішення, про що обов’язково стане відомо громаді», – грізно заявляє Максим Юрійович.

Цього разу нардеп вдається до перевіреного прийому і знову залякує міських обранців міфічним гнівом громади міста. Тому варто нагадати Бурбаку, що голосування по секретарю відбувається за демократичною процедурою таємного голосування. І навішати на когось ярлики йому не вдасться. Але при цьому варто зважити на одну маленьку деталь: у кулуарах Ратуші ходять чутки, що Бурбак має намір підкупити декілька депутатів, аби вони завалили голосування по секретарю. Якщо це так, то згадана теза є своєрідним сигналом від Бурбака для міських обранців: або береш від мене гроші, або ти «агент Кремля».

Не важко здогадатися, що підконтрольні Бурбаку ЗМІ одразу включилися в роботу і на деяких сайтах його темник вже почали розбирати на цитати. Далі підуть телевізійні сюжети, прямі ефіри, статті в газетах із чіткими бурбаківськими месіджами про те, хто винен і що робити. Та чернівчани не такі наївні, якими їх вимальовують собі у команді “Народного фронту”, тож навряд чи хтось поведеться на дешеву пропаганду Бурбака.

Андрій Тисовський

     

Comments

comments

Коментарі
 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини