Секретаріада. Урок шахів для Каспрука

05.10.2017

КаспрукВже другий рік Чернівецька міськрада без секретаря. Цим неодноразово дорікав депутатам Каспрук в унісон зі своїм партійним керівником Максимом Бурбаком. Але коли депутати все ж внесли проект рішення про обрання секретарем голови фракції «Рідне місто» Василя Продана, з міським головою стали відбуватись дивні речі. Зазвичай спокійний, принаймні показово на публіку, Олексій Павлович не на жарт рознервувався і став робити якісь істерично-нелогічні кроки. Спочатку він дав вказівку вперше в історії міськради прибрати проект рішення з сайту, а коли його мотиви викрили (не дотримання 20-денного терміну публікації проекту рішення), він почав якось аж занадто недолуго пояснювати цей крок. То комусь там не показали підписи депутатів, то показали, але не надали, то надали, але не йому і т.д. Зрештою на своєму брифінгу в понеділок Олексій Каспрук переможно заявив: проект рішення про обрання секретарем Василя Продана на жовтневу сесію не піде.

Очікуючи гнівної реакції свого опонента, Олексій Павлович вкотре «влучив у штангу». Василь Продан днем пізніше на своїй прес-конференції щиро дивувався таким кумедним діям міського голови і спокійно повідомив, що оскаржувати дії мера немає сенсу, а секретаря оберуть не 26-го жовтня, а 28-го чи кількома днями пізніше або взагалі у листопаді. Мовляв, ніхто не чіпляється за дати і це не є принциповим питанням.

Схоже, зрозумівши усю комічність своїх дій, Олексій Каспрук спробував у середу на сесії міськради якось викрутитись з ситуації, але вийшло дещо жалюгідно. Він запропонував розглянути питання обрання секретаря таки на жовтневій сесії але не 26-го, а двома днями пізніше, повторивши один в один слова сказані Василем Проданом днем раніше.

Продан шахиІ ось після цього виникає лише одне питання до Олексія Павловича: кому був потрібен увесь цей цирк зі зняттям з сайту проекту рішення про обрання секретаря? Невже все настільки сумно з юристами в міськраді і з самим Каспруком, що не змогли прорахувати наступний логічний крок Василя Продана?

Схоже, що міському голові не завадить кілька уроків в шахи для якомога кращого планування своїх дій. І чим швидше завершиться секретаріада, тим швидше він їх отримає.

Роман Данильчук

Фото: “Молодий буковинець”

Comments

comments

Коментарі
 • Он хоршо только в “чапаева” по киру играет.Бухать бросай – все уже видят это и говорят.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини