По патрульному-хабарнику закрили кримінальне провадження тому що не знайшли гроші, які він вимагав у водія

05.10.2017

борук

На початку цього року вся країна подивилася відео, на якому колишній «даішник», і нині діючий патрульний поліцейський Юрій Борук, бере гроші від нетверезого водія за непритягнення його до адміністративної відповідальності.

На відео чітко зафіксовано факт передачі грошей. Борук, виявився людиною не жадібною, залишивши водієві кілька гривень на обід.

Журналіст Володимир Тимофійчук звернувся в прокуратуру з відповідною заявою. За даним фактом було відкрите кримінальне провадження.

Однак, прокуратура Чернівецької області не побачила факту передачі хабара і закрила кримінальне провадження у зв’язку з відсутністю складу злочину. Прокурор мотивував своє рішення тим, що гроші не були знайдені! Основний акцент в розслідуванні був зроблений на заяву Борука про те, що запис був змонтований та дозвілу на відеозйомку отримано не було!, – повідомляє police.cv.ua

З тріском провалена афера у вигляді реформи МВС виходить на більш глибинний рівень. Ряди нової поліції виявилися не такими вже й новими. Хабарники, яких побачила вся країна, з успіхом довели свою лояльність нової влади і продовжують працювати, а прокуратура не бачить очевидних фактів.

борук

Comments

comments

Коментарі
 • Считаю, что не только такие полицейские не должны работать в органах, а и такие люди в прокуратуре, которые видимо работают заодно с этим мусором! К сожалению, в нашей стране – “Бабло побеждает добро!”

 • Державна мафія! Продажне правосуддя,кришують один одногою.
  Закони в Україні не працюють. Тільки громадянська війна врятує цю країну.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини