Перевиборів Чернівецької міської ради не буде?

03.10.2017

Продан

Можливі дострокові вибори Чернівецької міської ради, які активно проштовхує нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак, стали чи не основною темою для обговорення під час сьогоднішнього брифінгу голови фракції «Рідне місто» Василя Продана.

Як повідомив Василь Продан минулого тижня у Києві відбулося засідання парламентської робочої групи з цього питання у якій також взяли участь мер Олексій Каспрук, голови фракцій міськради, представники юридичного управління та заступник голови ОДА Олег Стецевич.

Однією з претензій до роботи ради, які були надані в листі Каспрука, було те, що вона прийняла вісім рішень, які згодом були скасовані судами. Однак, з’ясувалося, що юруправління, готуючи ці рішення, не мало по них жодних заперечень.  Більше того, Каспрук сам за них голосував, їх підписав, і не наклав вето.

Також, за словами депутата, Каспрук апелював до того, що міська рада приймала мораторії на підвищення тарифів на комунальні послуги. Але такі самі рішення приймали більшість обласних рад та міських рад по Україні, і через це їх ніхто і не думає розганяти.

Тому, на думку, Василя Продана профільний комітет ВР  та народні депутати навряд чи підтримають постанову про перевибори.

«На засіданні було озвучено, що перевибори потрібні одній політичній силі і керівнику її фракції пану Бурбаку. Інших людей, які б виступали за перевибори я там не побачив.

Звісно, що постанова може бути винесена на розгляд парламенту. Але ще жодна постанова не була прийнята, якщо не було позитивного висновку комітету ВР. Тому вносити її до парламентської зали без рішення комітету абсолютно безперспективно і я думаю, що цього робитися не буде», – зазначив голова фракції «Рідне місто».Бурбак

Тож, судячи зі слів Василя Продана, у Верховній Раді переконалися, що підстав для перевиборів міськради не має, а Бурбак вимагає їх проведення лише для того, щоб довести свою уявну політичну вагу та свої непомірні політичні амбіції на Буковині

При цьому, своїми амбіціями Максим Юрійович виставив на всеукраїнській посміх Каспрука та ціле юруправління міськради. Адже саме вони готували аргументи для перевиборів, які були відкинуті робочою групою.

Comments

comments

Коментарі
 • Опа – “Їли-пили всьо нормально – обі***лися буквально.
  Вся суть про манію Бурбака з перевиборами міськради)

 • Бурбак досить вже доводити всім, що ти лише дешевий клоун. Тобі мало, що вся ВР сміється з твоєї манії перевиборів?) Ще й буковинці тепер. Розводиш тут безплатний цирк)

 • і тут Барбак пролетів) Рідне місто таки має перевагу, а Бурбак лишився зі своєю клоунадою про перевибори. Дограється, що навіть і 4% підтримки не матиме

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини