Каспрук саботує процес обрання секретаря міськради

03.10.2017

Каспрук

У своїх публічних полум’яних виступах мер Олексій Каспрук та його партійні боси по «Народному фронту», нардепи Максим Бурбак і Микола Федорук постійно звинувачують депутатів Чернівецької міської ради у тому, що вони, нібито, не приймають важливих рішень, не можуть обрати секретаря та виконком і таким чином блокують роботу ради.

Хоча, події останнього тижня вкотре довели, що нормальну роботу ради гальмує виключно Каспрук. І робить він це через свої непомірні амбіції та бажання одноосібно царювати у місті, наплювавши на інтереси громади.

Нагадаємо, що минулого вівторка у Ратуші був зареєстрований та оприлюднений на офіційному сайті ради, запропонований депутатами, проект рішення про обрання голови фракції «Рідне місто» Василя Продана секретарем міськради. Однак, за деякий час з сайту він зник і був відновлений лише у четвер. Олексій Павлович недолуго намагався пояснити зняття проекту з сайту тим, що йому не надали список депутатів, які підписалися за Продана.

Хоча, всі чудово розуміють, що він це зробив за вказівкою старших товаришів по «Народному фронту» для того, щоб питання не потрапило до порядку денного жовтневої сесії. Що, власне, Каспрук і підтвердив на своєму вчорашньому брифінгу.

«Цей документ був оприлюднений у минулий четвер. Відповідно, він по терміну 20 днів не попадає на наступну жовтневу сесію і в порядок денний він не може бути включений, бо це буде порушення Закону «Про доступ до публічної інформації», – зазначив міській голова.

Одразу варто зауважити, що аргумент Каспрука про підписи не витримує жодної критики. Адже, коли у лютому 2014 року після погодження з Федоруком у секретарі проштовхували нинішнього директора Департаменту ЖКГ Ярослава Кушнірика, ніхто ніяких підписів не збирав. І це не єдиний випадок у даній ситуації, коли логіка Олексія Павловича відверто шкутильгає.

Після того як Каспруку у 2016 році не вдалося продавити на цю посаду маловідомого депутата Володимира Сєхова, він закликав міських обранців самим визначитися із кандидатурою на цю посаду. Неодноразово пафосно заявляв, що готовий співпрацювати з будь-яким секретарем, якого оберуть депутати. Але тепер, коли вони визначилися і внесли проект рішення, мер цинічно і неприховано почав саботувати цей процес.

Звісно, можна говорити, що Каспрук вкотре намагається по-дитячому напакостити «Рідному місту». Хоча, за великим рахунком, справа зовсім не у Продані.

Приміром, бажання позмагатися за цю посаду виявив депутат від «Народного контролю» Ярослав Петришин. Та як тільки він повідомив цю новину у соцмережі, як у коментарях бурхливу діяльність розгорнула радниця Каспрука Ірина Карімова, яка зовсім непарламентськими висловами поливала депутата брудом.

Тому очевидно, що блокує роботу міськради та затримує обрання секретаря одна людина: Олексій Каспрук. І для цього є конкретна причина. Певний час успішно діяв міф Бурбака-Каспрука про бездіяльність депутатів Чернівецької міськради, який активно розганяли підконтрольні «Народному фронту» буковинські ЗМІ. Ним можна було приховати безгосподарність Олексія Павловича та його відверту бездіяльність у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста.

Однак, тепер цей фокус вже не діє. Після того, як міські обранці вкотре продемонстрували ефективну, злагоджену роботу та розпочали процес обрання секретаря, Каспруку не залишилися нічого іншого, як вдатися до радянських, незаконних методів боротьби із депутатським корпусом.

Прямолінійні та неприховані дії міського голови з метою саботувати роботу міськради сховати за міф про поганих депутатів ще раз вже не вдасться. Та схоже, що після того як його партійний бос Максим Бурбак вкотре “пролетів” в парламенті з темою перевиборів в Чернівцях, така задача і не стоїть.

Андрій Тисовський

Comments

comments

Коментарі
 • То он чого може навчити мера радниця Карімова. Мда… “дрімтім” прям у Каспрука… Екс-регіонали і божевільна Карімова)

 • людям відверто плюнули в очі і сказали, що то дощ пішов) От такого мера собі вибрали, який бреше, маніпулює і вічно шукає винних, аби лиш не він.

 • тормозить всю роботу міськради, бо так сказав Бурбак. потім, з часом, Бурбак скаже йомцу – застрілься, і Каспрук так зробить, бо партійні начальники нашептали. Маріоетка, а не мужик

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини