На Буковині вантажівка провалилася під асфальт (відео)

01.10.2017

Скриншот 2017-10-01 15.07.35 У Заставні на щойно відремонтованій дорозі вантажівка провалилася під асфальт.

Як повідомляє zastavna.net, інцидент трапився у суботу, 30 вересня. Водій вантажівки рухався у напрямку Чернівців з вантажем зерна (не більше 2,5 тон), та піднімаючись вверх по  вул Незалежності, відчув як переднє колесо автомобіля почало провалюватись під асфальт, він спробував збільшити швидкість, щоб “проскочити” провалля, та в цей момент задня ліва пара коліс практично миттєво пірнула під землю.

Водію та напарнику довелося більше двох годин прововтузитись з автомобілем.

За словами водія, вони спробували викликати на допомогу ДСНС, на що їм повідомили, що не надають послуги з витягування авто.

Працівники комунального господарства Заставни розповіли, що напередодні, 29 вересня, вони на тій ділянці шляху проводили ремонтні роботи. По завершенню робіт, комунальники засипали дірку в асфальті гравієм та утрамбували вибоїну.

Комунальники запевняють, що через підшкірні води, які за ніч вимили породу, утворилася порожнина, що й викликало обвал грунту. Згодом, працівники УЖКГ допомогли витягнути автомобіль з ями.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Перезаснування Української держави

Останні новини