Буковинська «Батьківщина»: Перспективні плани об’єднання територіальних громад мають змінюватися винятково в інтересах громад

13.09.2017

гливко

Голова фракції «Батьківщина» у Чернівецькій облраді Альона Гливко під час сесії наголосила на необхідності грунтовно і ретельно розглядати зміни до Перспективного плану об’єднання територіальних громад. Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, в результаті облрада не підтримала поспішні зміни, на яких наполягали провладні депутати.

Обранці від БПП та інші провладні депутати під час позачергової сесії облради запропонували розглянути зміни до Перспективного плану об’єднання територіальних громад. Двічі рада не підтримала цю пропозицію, але ініціатори наполягали.

«Не можна розглядати такі питання похапцем, – сказала Альона Гливко. – Необхідно відставити вбік партійні та особисті інтереси, а ставити на перше місце виключно інтереси громад».

Депутат навела як приклад Глибоцький район, один з округів якого представляє в облраді і з яким постійно спілкується – в тому числі, з питань об’єднання. І відзначає, що є багато неузгодженостей. Тому, переконана Альона Гливко, треба їхати в райони, збирати пропозиції громади, а тоді вже приймати рішення – обов’язково дотримуючись принципу добровільності об’єднання.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні перспективи «Самопомочі»