Чиновники Ратуші продовжують свідомо знищувати комунальне підприємство

11.09.2017

їдальня

Зокрема, сьогодні стало відомо, що за результатами позапланової перевірки директору підприємства МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» Тетяні Тихон оголошено догану.

«За результатами діяльності за 2015 рік МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» отримало чистий збиток в сумі 268 тис. грн. У 2016 році та І півріччі 2017 року підприємство зовсім не здійснювало статутної діяльності та відповідно не отримувало доходів від реалізації товарів, робіт, послуг.

Виявлено порушення строків виплати заробітної плати та заборгованість із виплати заробітної плати (станом на 01.06.2017 року – 4,5 тис. грн.)

…кошти на поточному рахунку та в касі були відсутні, оскільки на рахунки підприємства на підставі виконавчого провадження відділом виконавчої служби накладений арешт.

За результатами перевірки директору МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» Тетяні Тихон оголошено догану», – йдеться у повідомленні прес-служби Чернівецької міської ради.

Але при цьому чомусь ніхто не задається питанням, як «Харчування учнів» може здійснювати свою статутну діяльність та мати кошти на рахунках, якщо його вже четвертий рік поспіль цілеспрямовано доводять до банкрутства.

У 2014 році, вперше за багато років, це комунальне підприємство програло тендер на організацію харчування у чернівецьких школах. У 2015  – через формальні причини його, взагалі, не допустили до тендеру. У 2016  – підприємство виграло один лот, але знову ж таки через формальні причини результат торгів був відмінений.

Здавалося би, і міській голова Олексій Каспрук і начальник управління освіти Сергій Мартинюк мали б зробити усе від себе належне, аби налагодити нормальну роботу підприємства та зробити його конкурентоздатним. Натомість, ми бачимо зовсім іншу картину, коли ще донедавна потужне комунальне підприємство свідомо позбавляють можливості нормально працювати.каспрук_мартинюк

Вочевидь, ця ситуація є наслідком банальної змови чиновників Ратуші і з приватними фірмами, які витіснили комунальне підприємство з ринку організації харчування учнів. Важко не погодитися із тим, що шкільні сніданки та обіди це є досить ласий шматок бюджетного пирога. А вивчаючи результати тендерів останніх років складається стійке враження, що переможці визначені заздалегідь, чітко розписано яка приватна структура за яку школу відповідає, і МКП «Харчування учнів шкіл» на цьому «святі життя» місця не має.

Тому й не дивно, що саме на це комунальне підприємство приходять з позаплановими перевірками та оголошують директору догани. Найближчим часом має відбутися тендер на організацію харчування у чернівецьких школах на 2018 рік, і, судячи з усього, чиновники готуються застосувати перевірену схему, коли «Харчування учнів», або програє тендер, або, взагалі, на нього не заявиться.

Comments

comments

Коментарі
 • Директор МКП «Харчування учнів шкіл Чернівців» Тетяна Тихон підтвердила, що її підприємство на торгах подало завищені ціни через дороговартість доставки продуктів.

  «Програли ми тендер, тому що поставили завищену ціну. В нас не виходило поставити дешевше завіз продуктів, у нас ідуть зовсім інші націнки. Так получилося», – зазначила Тетяна Тихон.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини