Депутат готовий через суд довести, що істерика Каспрука це «політична тріскотня»

06.09.2017

Продан

Вчора на сесії Чернівецької міської ради міські обранці розглядали питання надання дозволу депутату від фракції «Рідне місто» Василю Продану на викуп земельної ділянки площею 0,1га на Університетській,20.

Сам депутат не приховував, що там розташоване його майно і він має намір придбати землю. Більше того, він заздалегідь подав заяву про конфлікт інтересів і по цьому питанню не голосував.

Однак, міській голова Олексій Каспрук  при обговоренні влаштував справжню істерику та почав переводити це питання у політичну площину. Посилаючись на рішення міської ради 2005 року, з піною у рота доводив, що викуповувати ділянки у центрі Чернівців суворо заборонено і він не дозволить цього робити, накладе «вето» і навіть подасть у суд.

На своєму сьогоднішньому брифінгу Василь Продан назвав недолугі аргументи Каспрука “політичною тріскотнею” і пояснив чому рішення депутатів абсолютно відповідає чинному законодавству.

«У 2005 році міської радою було прийняте рішення про заборону викупу землі у центральній частині Чернівців. У 2007 році це рішення було відмінено і зазначено, що викуп землі має здійснюватися на підставі статей 83-84 Земельного кодексу. А там зазначено, що не можна викуповувати землю під архітектурними памятками. По Чернівцям є список з 600 таких адрес і Університетської,20 там не має. Тобто все абсолютно законно», – зазначив Василь Продан.

Окрім цього, депутат наголосив на тому, що Каспрук, як завжди застосовує подвійні стандарти. За словами Василя Продана фірма «Жесар»до якої мають відношення однопартієць Каспрука, нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак та його друг, контрабандист на прізвисько «Слон», подала заяву на викуп земельної ділянки по вулиці 28 червня,44, де останнім часом веде незаконне будівництво. Але у цьому випадку Каспрук, оберігаючи бізнес-інтереси однопартійця та контрабандиста, істерик не влаштовує і ні слова не говорить, що землю у центрі міста не можна купувати.

Якщо ж Каспрук накладе «вето» на вчорашнє рішення депутатів, то Василь Продан впевнений у тому, що у суді він без проблем доведе його законність.

Comments

comments

Коментарі
 • Каспрук відчуває, що давно вже безсилий у своїй бездіяльності, але ще останні передсмертні політичні подихи робить Пора йому показати, що мерське крісло – то не його справа

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини