Каспрук проти допомоги батькам новонароджених

30.08.2017

Каспрук

Завтра на сесії Чернівецької міської ради депутати мають прийняти міську програму підтримки батьків та новонароджених та внести зміни до комплексної програми «Захист».

Ініціатором обох проектів рішень стали депутати від найбільшої у міській раді фракції «Рідне місто». І саме цей факт дуже сильно нервує міського голову Олексія Каспрука. Тож, на одному зі своїх серпневих брифінгів він вщент розкритикував пропозиції депутатів спрямовані на покращення матеріального становища малозабезпечених верств населення, пенсіонерів, молодих сімей, тощо.

Чернівчани вже звикли, що на сесіях Олексій Павлович переймається виключно шкурняками своїх партійних босів з «Народного фронту», а не проблемами мешканців міста. Тому не дивно, що саме міські обранці у цей непростий час взялися за вирішення конкретних соціальних питань простих чернівчан.

Однак, така активність депутатів нашому меру як кістка у горлі. Тож, він задіює усі наявні ресурси, аби спаплюжити їхні ініціативи, і при цьому зовсім не переймається тим, що логіка його аргументів «проти» відверто шкутильгає.

Отож, на думку Олексія Каспрука у міському бюджеті не має вільних коштів для того, щоб збільшувати обсяги фінансування програми «Захист».

«Звідки мі гроші заберемо? З доріг, з тролейбусів, з медичного обладнання?», – популістично апелює до громади Олексій Павлович. І, нібито, формально, він правий. Але цинізм ситуації полягає у тому, що при цьому Каспрук не соромиться визнавати, що місяцями десятки, а то й сотні мільйонів гривень міського бюджету прокручуються на рахунках «Ощадбанку», яким керує однопартієць Каспрука по «Народному фронту» Андрій Пишний. І це означає лише одне: насправді, гроші в бюджеті є. Просто, замість того, щоб збільшити розмір допомоги для малозабезпечених, пенсіонерів, інвалідів і таким чином хоч якось їх підтримати, Каспруку вигідно, щоб користь з цих грошей отримували зовсім інші люди. Зайвим підтвердженням цього є той факт, що при виборі фінансової установи для розміщення на депозиті міських коштів у Ратуші відкинули більш вигідну, для громади міста, фінансову пропозицію іншого державного банку.

Щодо програми підтримки батьків та новонароджених то міського голову «обурює», що право на 10 тисяч одноразової допомоги з міського бюджету при народжені дитини матимуть усі без виключення чернівецькі родини. Не подобається, виявляється, Олексію Павловичу, що коли в родині депутата міськради народиться дитина вона теж матиме право на таку допомогу.

Інакше як сміхотворним цей аргумент Каспрука назвати не можна. Це по-перше. А по-друге, міський голова таким чином ставить під сумнів існування державної програми виплат на новонароджених, адже вона не ділить батьків на депутатів та виборців – гроші отримують всі незалежно від посад та матеріального стану. І Олексій Павлович, коли у нього народився син, теж отримував допомогу від держави. І якихось виступів про певну соціальну несправедливість тоді від нього ніхто не чув.

Але, наразі, і це не головне. Вочевидь, статки нашого міського голови затьмарили йому очі і він не розуміє, що пелюшки, памперси, ліжечка, візочки та інші необхідні речі для новонароджених зараз коштують шалені гроші. І, насправді, 10 тисяч на малюка –  це не такі вже й великі кошти, але це хоча б якась підтримка. Та Каспрук все одно «принципово» виступає проти програми підтримки новонароджених. І робить це лише тому, що її запропонували міські обранці.

Захопившись політичною боротьбою із депутатами, яких обирала громада міста, Олексій Павлович почав відверто плювати на інтереси цієї громади.

І, судячи з усього, заради перемоги у цій боротьби він навіть готовий пожертвувати інтересами малозабезпечених, пенсіонерів та дітей…

Захар Подкидишев

Comments

comments

Коментарі
 • А коли Каспрук думав взагалі про чернівчан? Тим більше про дітей?? Все логічно, його власні тупі амбіції і впертість не дозволяють робити користь чернівчанам

 • 100500 мвідмовок знайде, аби лиш не виділяти гроші на допомогу новонароджених, все як завжди

  • так ви певно не слухали як він відповів на брифінгу, “а може їм ще нафтову скважину виділяти”. Каспруку відверто наплювати на соціалку

 • Розумово неповноспроможні – автор і коментуючі – чому мої податки які створюють бюджет міста, повинні роздаватись, а не йти на розвиток міста, наприклад купити тролейбуси. депутати піарщики.. і чортів совок за подачки знову обиратиме їх до ради щоб вирішували свої шкурняки.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини