Змова Каспрука з перевізниками. Чи повернуть законний тариф у 3 гривні?

22.08.2017

Каспрук в маршруткеВже майже 5 місяців минуло з тих пір як виконком, під тиском Олексія Каспрука, який повівся на шантаж перевізників, підняв тариф на перевезення в міських маршрутках до 4 гривень.

Тоді міський голова розповідав, про те що якість перевезень зміниться, що цей тариф тимчасовий і у разі порушень або невиконання умов договору конкретним перевізником, йому миттєво повернуть вартість проїзду у 3 гривні. Окрім того, Каспрук заявляв, що невдовзі відбудеться новий конкурс на маршрути.

Але як і прогнозували чернівчани, з підняттям тарифу якість перевезень не змінилась. Конкурс так і не провели, а перевізники продовжують возити людей як худобу в брудних маршрутках, водії продовжують хамити пасажирам, курити за кермом, а графіки курсування маршруток існують лиш на папері.

Та чомусь за ці 5 місяців, незважаючи на скарги чернівчан, жодного перевізника на тариф у 3 гривні Каспрук так і не повернув, що вкотре підтверджує змову міського голови з перевізниками.

Зрештою небайдужими до того, що чернівчани мають платити більше за проїзд виявились лише депутати міськради. Ще 10 квітня вони скасували рішення виконкому про підняття ціни, мотивуючи це відсутністю економічного обґрунтування та невивченим пасажиропотоком. Але це рішення понад два тижні не виконувалось підлеглими Каспрука, які саботували його на догоду перевізникам. А поки чернівчани продовжували платити за завищеною ціною, міський голова робив вигляд, що нічого страшного не відбувається. Більше того, він заявив, що законною вважає ціну 4 гривні, не зважаючи на те, що підписав рішення міськради. Виявилось, що мер просто тягнув час для перевізників, щоб ті подали до суду, що згодом і відбулось. Суд призупинив дію рішення міськради на час розгляду справи і чернівчани продовжили платити по 4 гривні.

Не зважаючи на те, що мер вважав законною ціну у 4 гривні, суд був іншої думки. 18 серпня суд підтвердив законність рішення міськради і якщо перевізники впродовж 10 діб не подадуть апеляцію, чернівчани знову будуть платити стару ціну у 3 гривні.

Рішення суду здивувало перевізників, і як прокоментував ситуацію телеканалу «Чернівецький промінь» представник перевізників Микола Альбота, після ознайомлення з текстом рішення суду вони обов’язково подадуть апеляцію.

А поки чернівчани продовжать платити 4 гривні навіть за умови, якщо порушення з боку перевізників триватимуть і надалі. Городяни переконались, що слова Каспрука про тимчасовий тариф і погрози перевізникам про повернення до 3 гривень, були «липовими» і не більше ніж гра на камеру для тиражування у підконтрольних ЗМІ.

20953715_2026623384029902_2400891827333487552_n

Comments

comments

Коментарі
 • Оставьте в покое этот тариф. 4 гривны это не такие большие деньги. В Киеве уже давно по 6 и никто особо не возмущается. Лучше сделайте для детей проезд половину стоимости (как в троллейбусах) 2 грн.

  • В Києві по 6, але порівняйте умови та кількість населення. У Чернівцях не те що на 4, ще й на 3 гривні умови не відповідають.

  • Їхнє кодло пора вже гнати з Чернівців, поки вони не перетворили місто в гниле корито. Доріг нема, транспортна інфраструктура вбита, а люди мають платити за це зі своїх кишень!!!

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини