Каспрук збрехав чернівчанам про відрядження Бурбака (документ)

09.08.2017

КаспрукВигороджуючи свою безгосподарність міський голова був змушений вдатись до відвертої брехні.

Вже вкотре міського голову Олексія Каспрука депутати міської ради ловлять на брехні. Цього разу він ввів в оману чернівчан щодо відрядження свого партійного боса нардепа від «Народного фронту» Максима Бурбака.

Нагадаємо вчора сесія мала розпочатись з розгляду петиції Бурбака щодо скасування рішення міської ради про передачу другої низки газогону на баланс ПАТ «Чернівцігаз». Олексій Каспрук на початку сесії намагався не помітити це питання, і розпочав порядок денний з наступного, але депутати йому нагадали, що саме з розгляду петиції мала розпочатись сесія. Тоді Каспрук повідомив, що петицію не можуть розглянути тому що Бурбак у відрядженні.
Та насправді виявилось, що Каспрук просто не повідомив свого партійного боса, що в цей день мають розглядати його петицію. Про це у листі на міську раду повідомив Максим Бурбак.

Зрештою, нікого не дивує відсутність Бурбака, він вкотре показав своє ставлення до чернівчан, які підписались під його петицією. Його сміливість закінчується межами студії свого телеканалу та сторінки в мережі Фейсбук. Дивує інше.

По-перше як Каспрук неодноразово зустрічаючись з Бурбаком не зміг його повідомити про розгляд цього питання. По-друге завдяки безгосподарності мера не змогли це зробити і його підлеглі, які за це відповідають. І по-третє, і найголовніше, якщо в тебе на руках лист де Бурбак пише, що його не повідомили про розгляд петиції, для чого так цинічно брехати чернівчанам та депутатам про його термінове відрядження?

Мабуть Каспруку варто знати, що не всі настільки, м’яко кажучи, юридично безграмотні, і знають, що у людини, яка знаходиться у відпустці, не може бути відрядження. І це знає навіть студент першого курсу ВУЗу.

Чернівчани вже звикли до безпорадності Каспрука у керівництві містом та виявилось, що тепер він ще й зневажливо бреше громаді міста покриваючи свою безпорадність.

20747699_1399867403422637_727485551_o

Comments

comments

Коментарі
 • навіть не дивно, що Бурбак знову збрехав. це ж його “коньок”, вічно щось збрехати і потім розповідати, що то правда

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як руйнується царство Бурбака

  Останні новини