У Ратуші знову гальмують відновлення головного басейну Чернівців

08.08.2017

басейнНе зважаючи на те, що інвестор готовий збудувати басейн за власний кошт, Каспрук та його підлеглі намагаються «вставити палиці в колеса» підприємцю.

Про необхідність збільшення кількості басейнів у Чернівцях не говорив лише лінивий у владних кабінетах Ратуші. Та, на жаль, далі розмов справа не заходить.

Вже понад 20 років руйнується головний басейн Чернівців, що біля стадіону «Буковина». Але усі спроби знайти інвестора були марними. Чи то так Каспрук шукав, чи просто дійсно ніхто не хоче брати на себе відновлення вже повністю зруйнованого об’єкту, залишається невідомим.

Але коли знайшлась людина, яка готова відновити басейн за власні кошти, а точніше побудувати поруч новий, у Каспрука знайшли сотні відмовок і палок в колеса аби не дати підприємцю працювати над цим проектом.

басейнПроект нового басейну запропонував директор ТОВ «Льодова арена Чернівці» Павло Польовий. Через повну зруйнованість чаші старого басейну він запропонував поруч збудувати новий. Цю ідею підтримали і чернівчани, які підписались під петицією про відновлення басейну. Але у Ратуші цю ідею сприйняли в штики.

Причин цьому може бути декілька. По-перше будівництво не за бюджетний кошт, а за гроші підприємця, виключають можливості отримати якісь відкати під час розподілу «бюджетного пирога». По-друге під час того як у Польового, по суті, намагались відібрати збудований за його кошти «Льодовий майданчик», він йшов на відкритий конфлікт з міським головою. Тож чернівчани можуть залишитись без нового басейну, через якусь особисту неприязнь мера.

Депутати спробували пояснити міському голові, що саме запропонований Польовим варіант, дозволить уникнути довготривалих бюрократичних процедур, тендерів і так далі, адже це може затягнутись на роки. Більше того, це дозволяє не витрачати кошти міста, а зосередити їх на якомусь не менш важливому інфраструктурному об’єкті. Зрештою саме Павло Польовий і досі лишається, по суті, єдиним інвестором у місті, який збудував такий потрібний і корисний для міста та молоді об’єкт, як «Льодовий майданчик» за власні кошти. І не зважаючи на спроби міста «віджати» у нього «льодовий», він знову готовий інвестувати гроші в басейн, за який 20 років ніхто і не брався.

Та позиція Каспрука, його підлеглих та деяких депутатів відверто здивувала. Замість всебічної допомоги і сприяння інвестору, вони наполягали на конкурсі, мовляв, не можна просто так взяти і дати підприємцю будувати басейн, потрібно його потягати через сім кіл бюрократичного пекла. 20 років нікому не було діла до басейну, а зараз потрібен конкурс. Черговий серйозний аргумент безгосподарної команди Каспрука.

Зрештою депутати таки підтримали електронну петицію щодо відновлення роботи плавального басейну КСОП «Буковина». Та схоже, що з таким господарем міста, басейну у Чернівцях не буде ще 20 років.

Роман Ковальчук

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Третя сила: між Проданом і Бурбаком