Каспрук підтвердив, що до Дня міста вулицю Хмельницького відремонтувати не встигнуть

07.08.2017

Каспрук бруківкаПро це міський голова розповів сьогодні на брифінгу відповідаючи на запитання журналістів щодо термінів здачі вулиці після ремонту.

За умовами тендеру підрядник має завершити ремонтні роботи до 1 жовтня. Відповідно у чернівчан, а особливо у мешканців багатостраждальної вулиці Богдана Хмельницького,  була надія, що вже цього разу Олексій Каспрук не осоромиться як минулого року, коли він пообіцяв відкрити оновлену вулицю до Дня міста. Та схоже, не зважаючи на умови тендеру, і цього року мешканці вулиці Хмельницького святкуватимуть храмове свято Чернівців в будівельному смітті.

«До дня міста, думаю що ні, але до кінця року думаємо, що абсолютно реально», – сказав Олексій Каспрук окреслюючи нові терміни здачі вулиці, чим підтвердив слова депутатів міськради Богдана Ковалюка та Василя Продана, які нещодавно заявили, що підрядник не встигне вписатись в зазначені в договорі терміни завершення ремонтних робіт.

Також мер підтвердив слова депутатів, що фірма, яку «призначили» переможцем тендеру, –  підприємство «ЛК Машинері», не має досвіду в проведенні подібних ремонтних робіт, але зазначив, що вони працюють на декількох об’єктах у Чернівцях. Щоправда Олексій Каспрук розповів, що по деяких із них до «ЛК Машинері» є зауваження.

Comments

comments

Коментарі
 • Главное, чтобы они не розкопали снова улицу и не оставили руины, Каспрук он же может – обещать, ничего не сделать и потом вообще всё развалить

 • таке враження, що Каспрук бесзмертним себе відчуває, оскільки з цим ремонтом затягує. Цікаво, а скільки відкату піде з тих 5 мільйонів??

  • все буде чесно поділено між чиновниками, а потім Капсруку ще виділять, і з того, що лишиться й поремонтують вулицю

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як руйнується царство Бурбака

  Останні новини