Котельня, яку Каспрук обіцяв побудувати за кредитні кошти, цього року не запрацює (відео)

03.08.2017

котельня

Ще у березні цього року депутати міської ради проголосували за отримання 500 тисяч євро кредиту на модернізацію мереж теплопостачання у районі вулиць Салтикова-Щедріна – Залозецького.

Проектом передбачалося, встановлення 17 індивідуальних теплових пунктів, заміна труб та облаштування нової котельні, яка мала запрацювати з 1 жовтня цього року.

Та як повідомив під час сесії депутат від фракції «Рідне місто» Ростислав Білик, попри те, що кошти вже отримані, наразі, жодних робіт з модернізації системи теплопостачання у цьому районі не відбувається, тож сучасної котельні до нового опалювального сезону місцеві мешканці не отримають.

Олексій Каспрук, який особисто проштовхував цей кредит, у затягуванні процесу чомусь вирішив звинуватити депутатів. Хоча, саме міські обранці неодноразово доводили, що якби котельня будувалася за кошти міського бюджету, то до початку цьогорічного опалювального сезону вона була б готова.

Про те хто ж, насправді, винен у тому, що мешканці вулиць Залозецького, Салтикова-Щедріна та прилеглих цієї зими можуть залишитися без тепла дізнавайтеся у сюжеті телеканалу «Чернівецькій промінь».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Третя сила: між Проданом і Бурбаком