Буковинський УКРОП вітає медиків з їхнім професійним святом

18.06.2017

стетоскоп

Чернівецька обласна організація ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» вітає медичних працівників з їхнім професійним святом – Днем медичного працівника!

«Професія лікаря – одна із найважливіших з усіх існуючих, адже покликана оберігати найдороже – здоров’я та життя людей, – заявив голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей Чернівецької обласної ради, укропівець Ігор Малишевський. –  Це велика честь і одночасно велика відповідальність. По допомогу до медичних працівників звертаються всі без винятку громадяни.  Про рівень розвитку суспільства можна судити по рівню медичної допомоги, який отримують його громадяни. І, що не менш важливо, по становищу, яке займають у ньому лікарі і весь медичний персонал.  Буковинська  земля багата чудовими фахівцями, які щодня здійснюють великі і малі подвиги приходячи на допомогу людям. Хоча самі лікарі часто так  не вважають: для них порятунок людей –  це буденна робота. Дуже важливо, щоб медичні працівники почувалися комфортно, були захищеними від усіх негараздів, а їхня праця – була гідно пошанована. Щиро бажаю усього цього вам, дорогі колеги у день нашого професійного свята.  Здоров’я вам, добробуту і процвітання!».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чернівці не Львів, Каспрук – не Садовий