В управлінні освіти міськради намагались приховати факт побиття вихователькою дитини в садочку

12.06.2017

садочок 45 побиттяВихователька вдарила дитину по обличчю, за те, що хлопчик пішов без дозволу у туалет.

Незважаючи на те, що інформація про побиття дитини до управління освіти надійшла , ще 6 червня, цьому факту не надали розголосу.

Більше того, як стверджує начальник управління освіти Сергій Мартинюк, про цей ганебний факт не сповістили навіть його, а лише його заступницю Ніну Вітковську. Сам же Мартинюк дізнався про цей випадок від журналістів нашого видання.

В садочку терміново провели збори, батьки побитого хлопчика навіть сказали, що не мають претензій до виховательки, а т.в.о. завідуючого садочку Наталя Лазар виписала виховательці догану та відправила її у відпустку наступного дня. Натомість про подію повідомила лише заступницю Мартинюка .

Та в мережі з’явилось відео побиття, і історія набула широкого розголосу.

Миттєво з’явилась інформація, що вихователька написала заяву на звільнення за власним бажанням після відпустки. Але в управлінні все одно створили комісію щодо з’ясування усіх обставин цієї справи.

Як розповів у коментарі times.cv.ua начальник управління освіти міськради Сергій Мартинюк, комісія вирішила, що вихователька за свій вчинок має бути звільнена не за власним бажанням, а «по статті». Також згідно рішення комісії догану отримає т.в.о. завідуючого садочку Наталя Лазар, за неналежне реагування та інформування про резонансний випадок. А за те, що цю інформацію приховали, свою догану може отримати і заступник управління освіти Ніна Вітковська. Принаймні подання про догану Вітковській готується на підпис Олексію Каспруку.

Більш детально ситуацію завтра розглянуть на виконкомі, а також, не виключено, що і на сесії міськради. Тож крапку у цій історії ставити зарано.

Ця історія вкотре викрила серйозні проблеми в чернівецькій освіті. Адже страшно уявити скільки подібних випадків стається в школах та садочках, які не потрапляють на відео, а відповідно про них і не згадують, або намагаються приховати, як в цьому випадку.

До речі, відео з каналу ютуб було автором видалено, певно на чиєсь прохання, але воно залишилось в сюжетах чернівецьких та центральних телеканалів.

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Магія чисел і рожева мрія Каспрука