Для Каспрука хабарі його підлеглих не є причиною для відсторонення їх з посад

12.06.2017

хабар жкг

Мова йде про заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства Олега Пилипяка, який наприкінці серпня минулого року у своєму службовому кабінеті був затриманий під час отримання хабара і справа по якому була передана до суду 30.11.2016 року.

Як виявилося, чиновник-хабарник ходить на роботу, чимось керує і навіть підписує службові документи. Прийнаймні такий висновок можна зробити із документу від 26 травня цього року за підписом Пилип’яка, який на своїй сторінці у facebook оприлюднив депутат Чернівецької міської ради Іван Гончарюк.

«Він був відсторонений від виконання обовязків рішенням суду. Два тижні тому ця заборона була знята і він приступив до виконання обов’язків, тому суд не виніс відповідну постанову про продовження його відсторонення. Якщо я можу його звільнити, то не за ту справу, яка сьогодні знаходиться в суді. Тому, що звільнити його, якщо справа закінчиться виправдальним вироком – це порушення законодавства. А можу звільнити його за виконання безпосередніх посадових обовязків. Якихось зауважень до його роботи, які б дозволили дати йому догану і звільнити з роботи не має», – намагався пояснити ситуацію на своєму сьогоднішньому брифінгу міський голова Олексій Каспрук.

При цьому, одразу ж Каспрук пообіцяв обов’язково відсторонити від виконання обов’язків начальника відділу охорони культурної спадщини Олену Пушкову, яку у п’ятницю теж затримали на хабарі. І зробити це, навіть, якщо не буде відповідного рішення суду. Мовляв, по ній є підстави для службового розслідування. А по Пилип’яку, виходить, що таких підстав не має? Виявляється, що хабар його підлеглого для Каспрука не є підставою аби розпочати службове розслідування.

Чиновник-хабарник ходить на роботу, а Олексій Павлович лише розводить руками…

Але й це ще не все. Якщо вірити Каспруку, то Пилип’як формально отримав право зайти до свого робочого кабінету два тижні тому, тобто 29 травня. А документ за його підписом датований 26 травня.

Тож, чи не є це підставою, щоб все ж таки розпочати службове розслідування і усунути з посади чиновника-хабарника???

пилипяк_док

Comments

comments

Коментарі
 • Як я це люблю!!!
  Є “свої “хабарники та “не дуже свої” – тих е шкода.
  Коли вже вибори?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому бунтують ув’язнені СІЗО?