Цирк у Ратуші. Клоунада Каспрука та дресировані радники

24.05.2017

сесіяВчора депутати на позачерговій сесії виділили фінансову допомогу комунальним підприємствам “Чернівціводоканал” та “Чернівцітеплокомуненерго”. Кожне підприємство отримає по 2,8 мільйони гривень фінансової допомоги.

На жаль знову чернівчани змушені двічі платити за воду, і з власної кишені компенсовувати неефективний менеджмент на комунальних підприємствах. Це вже входить в звичку для нинішнього міського голови платити з бюджету за свої невдалі кадрові рішення, але здивувало насправді інше. Здивувала вистава, яку, м’яко кажучи, досить посередній актор Олексій  Павлович, намагався розіграти на сесії.

Якщо раніше Каспруку ще вдавалось якось приховувати, що він особисто створює конфлікти в Ратуші, щоб звинуватити в усьому депутатів, то останнім часом це вже лежить на поверхні, і чернівчани можуть вже неозброєним оком розгледіти той фарс, який розігрує Каспрук.

З тих пір як його партійний бос Максим Бурбак почав марити перевиборами, Каспрук має забезпечити хоча б якийсь привід для них. Звісно, що та «Фількіна грамота», яку Олексій Павлович надіслав до Верховної ради як обґрунтування для проведення перевиборів, не може слугувати підставою, оскільки з неї посміються навіть студенти юрфаку. Тож підставу потрібно створити.

КакспрукВчора Каспрук декілька разів повторював на камеру фразу «Ччрнівчани сидять без води!», натякаючи, що гроші потрібно виділити миттєво, нічого не обговорюючи, інакше депутати будуть винні, що місто без води. Звісно така турбота за чернівчан приємна, якби не одне але.

Позачергову сесію Каспрук призначив ще 19 травня на 23-тє. Хоча вже тоді знав, що чернівчани від ранку вівторка перебуватимуть без води. Не на 19-те, не на 22-те, не на один з вихідних днів, зважаючи на термінову потребу вирішення цього питання, а на 23-тє. Причини тому дві.

По-перше, від самого ранку він може проявляти на камеру шалену турботу за чернівчан і кричати, що люди без води та звинувачувати у цьому депутатів, а самому залишатись білим та пухнастим.

По-друге прикриваючись турботою про чернівчан, Каспрук сподівався, що призначення одіозного регіонала на посаду директора Департаменту ЖКГ пройде тишком-нишком. Він не міг призначити сесію на п’ятницю, адже тоді б ще й накрилась схема, через яку він призначав Кушнірика поза конкурсом.

Каспрук ЛебухорськаЦей фарс на сесії став вже другою неприхованою спробою Каспрука за останні кілька днів отримати політичні дивіденди з проблем чернівчан. Напередодні радники Каспрука, певно за його вказівкою, відкрито зривали закупівлю тролейбусів для Чернівців, яку намагалась організувати робоча група у складі депутатів, членів виконкому та фахівців ЧТУ. Як це не дивно, але зараз міський голова не зацікавлений у закупівлі тролейбусів депутатами, адже тоді у нього зникне єдина зачіпка за перевибори у вигляді «депутати не хочуть оновлювати тролейбусний парк ЧТУ». Натомість Каспруку необхідно щоб над Чернівцями і далі висіла примара «транспортного колапсу».

Думаємо, найближчим часом слід очікувати чергові провокації Каспрука із звинуваченням депутатів, адже він має забезпечити для свого партійного керівника Максима Бурбака необхідну картинку, якою лідер парламентської фракції «Народний фронт» зможе козиряти на сесіях Верховної ради та на засіданнях комітету. Тож, певно, ми ще побачимо не один цирковий виступ Олексія Каспрука та його дресированих радників.

Микола Сергієнко

 

 

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Магія чисел і рожева мрія Каспрука