Діти стали заручниками інтриг керівників танцювальної школи у їхньому конфлікті з “Льодовим майданчиком”
На вчорашній сесії Чернівецької міської ради депутати майже дві години бурхливо обговорювали конфлікт між підприємцем і засновником «Льдового майданчику» Павлом Польовим та танцювальною школою «Аміра», яка орендує частину цього приміщення.
Ситуація, хоч і доволі неприємна, але банальна: після того, як суттєво зросли тарифи на комунальні послуги, Польовий був змушений підняти для танцювальної школи орендну плату. Представники ж «Аміри», замість того щоб шукати консенсус, вирішили, фактично, вдатися до шантажу. Тож, вони привели вчора під стіни Ратуші маленьких вихованців танцювальної школи і вимагали, аби депутати вплинули на підприємця. Суто теоретично у міських обранців така можливість є. Адже на даний час «Льодовий майданчик» є спільним підприємством Павла Польового та міської ради. Створили його тому, що через постійні зміни у законодавстві Польовий ніяк не міг закріпити право власності на те, що він збудував, і в один не надто чудовий день ризикував залишитися без того у що вклав не тільки роки свого життя, але й чималі кошти. Та частка міської ради зовсім не означає, що Польовий повинен працювати собі у збиток.
Як справедливо вчора зауважив представник підприємця, активіст Василь Забродський, для того, щоб збудувати «Льодовий майданчик» та підтримувати його у належному стані Польовий брав чималі кредити, які дотепер віддає. І якщо він збанкрутує, то місто точно залишиться без майданчику, а танцювальна школа гарантовано опиниться на вулиці.
При цьому, депутати чітко усвідомлювали, що ситуацію необхідно розв’язати так, щоб були максимально враховані інтереси і «Льодового майданчику», і, звісно, дітей, які займаються танцями.
Незрозумілою була позиція керівника танцювальної школи Інни Демчученої, яка, прикрившись вихованцями школи, не бажала йти ні на жодні поступки.
Дивно поводив себе і мер Олексій Каспрук. Здавалося би, він першим мав бути зацікавленим у тому, щоб непроста конфліктна ситуація була вирішена мирним шляхом. Та Олексій Павлович невідомо звідки знайшов у ній політичний підтекст і звинуватив деяких депутатів у тому, що вони лобіюють бізнес-інтереси Павла Польового, а треба захищати інтереси дітей та міста. Така поведінка мера обурила міських обранців.
«Ви коли вкрали 400 мільйонів з ринку «Добробут», ви на ці гроші щось для міста відкрили, щось збудували? Вам ці гроші на кишені не давлять?», – запитав у мера голова фракції «Рідне місто» Василь Продан.
Більше того, саме фракція «Рідне місто» знайшла реальний вихід із наявної ситуації. Зокрема депутат і меценат Валерій Чинуш запропонував танцювальній школі одне з своїх приміщень у центрі міста, де безкоштовно по декілька годин щодня могли б займатися 100 дітей.
Інна Демчучена подякувала та ввічливо відмовилася.
І саме у цьому полягає абсурдність ситуації. Якщо людям підвищують орендну плату, то вони або погоджуються, або шукають інше приміщення, де платити треба менше. Це закони бізнесу. «Амірі» ж пропонують пристосоване приміщення, взагалі, безкоштовно. Але керівників школи і такий варіант принципово не влаштовує. Тож, чого вони домагаються, вони, мабуть, і самі достеменно не знають.
Зрештою, після тривалої дискусії депутати так і не змогли поставити остаточну крапку у цій історії, а вирішили створити робочу групу, яка продовжить розбиратися у цьому питанні.
Шкода лише дітей, які дійсно стали заручниками інтриг керівництва танцювальної школи.
Андрій Тисовський
Фото:fakty.cv.ua
Коментарі
Андрей то что цыган предлагал с самого начала не подходит и все это знают.но джинса она такая джинса.
Упоротого пекинеса скоро будут бить по ,,лицу,, ,причём ногами.А продалишин вопит про 400 лямов,почему еще не в прокуратуре?Олэкса вообще гроза дохлых бабочек!!!
спостерігаючи за цим діалогом в сесійній залі, таке враження, що Демчученій взагалі повік життя винні. привела дітей, які взагалі не зрозуміли чого вони там сидять
Тоня треба лiкувати,а не залiковувати.